Klaus se stěhuje: Z Hradu do zámečku

Autor: oj - 
28. 2. 2013
19:24

Už jen týden bude Václav Klaus zahřívat křeslo prezidenta České republiky. Na Hradě ho vystřídá Miloš Zeman. Pro současnou hlavu státu se už ale připravuje nové sídlo - Hanspaulský zámeček.

Václava Klause vzal pod svá křídla nejbohatší Čech, miliardář Petr Kellner. V zámečku mu zařídil sídlo Institutu Václava Klause. Přípravy v těchto dnech finišují. Firmy přivážejí lustry, nábytek či instalují pevné telefonní linky. Ve vedení institutu má být dosavadní Klausův kancléř Jiří Weigl.

Prezident Václav Klaus předpokládá, že institut, který nyní vzniká a bude po něm pojmenován, se bude věnovat veřejné politice, vydávat knihy, časopisy, stanoviska, pořádat konference, semináře. Též se institut bude zaměřovat na nestranické diskuse s odborným pohledem. Má být přístupný veřejnosti.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

enriko ( 3. března 2013 10:01 )

To máš pravdu.

enriko ( 3. března 2013 10:00 )

Několik málo promile pitomců žijích v tomto státě označilo ... Nazývej věci pravým jménem.

karel050860 ( 3. března 2013 09:56 )

Jenom ty ceny u nás mluví za vše.

karel050860 ( 3. března 2013 09:55 )

Nevěděl co ani podepisuje,jak by to vypadalo kdyby vyhrál Karel,ten by podepsal i připojení k Německu.

neutralizace ( 3. března 2013 08:33 )

Klaus je oznacen za vlastizradce !!!.. a zadny trest ho tak jako tak neceka. Melo by se zabranit aspon tomu, aby pobiral presidentskou R E N T U !!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa