Exmilenec Babický: Sexy Borhyovou vyměnil za Paroubka!

Golfista Alan Babický (uprostřed) už s moderátorkou Lucií Borhyovou nechodí. A peče s Jiřím Paroubkem!  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: Oldřich Tichý, simao.k - 
25. července 2012
07:12

Většina lidí ho znala jako přítele moderátorky Lucie Borhyové (34). Fandové golfu určitě vědí, že býval jedním z našich nejúspěšnějších golfistů a teď je vyhlášený trenér. Ale politik? Přesto se chce Alan Babický (45) stát senátorem a kandiduje za stranu LEV 21 expremiéra Jiřího Paroubka!

Vedení Paroubkovy partaje odsouhlasilo Babického kandidaturu o víkendu. O hlasy voličů se utká v senátních volbách na Benešovsku. Zároveň bude na 5. místě středočeské kandidátky do kraje.

„Je to člověk s mimořádně úspěšným životem. Může být oživením pro zatuchlý Senát,“ uvedl Paroubek a vyzdvihl zejména Babického znalost sportu a kultury. Tyto dvě oblasti má senátorský kandidát na starosti také ve středočeské organizaci strany, kde je místopředsedou.

Sám golfista kandidaturu potvrdil. „Když už je současná politická situace tak špatná, tak sedět v hospodě a mrmlat mi přišlo málo,“ vysvětlil svůj motiv. Přinejmenším k postavám politického zákulisí měl ale blíže už dřív – z golfu se dobře zná třeba s pražským kmotrem Romanem Janouškem.

K Paroubkovi prý Babického zlákali jeho přátelé – hokejový mistr světa a poslanec Jiří Šlégr a severočeský kmotr Petr Benda. A právě Šlégr kandiduje do Senátu také – na Litoměřicku. Pokud by uspěl, šel by za něj do Sněmovny náhradník. Tím není nikdo jiný než kmotr Benda!

rudyptak48 ( 25. července 2012 21:07 )

Kudlanka Borhyová je pro něj zřejmě nebezpečná, se svou hubou kolem celé hlavy. Paroubek je jenom odpudivý svou výraznou bradavicí. Ale silné je politiky vábení... jen se tam dostat, a pak je pokoj až do smrti.

andrea68 ( 25. července 2012 15:46 )

Co se divíte, poslanci aspoň dělají, že dělají (i když jsou zákony samý zmetek), ale senátoři mají ještě méně práce a méně vysedávání v senátu za cca stejné peníze. Pánové myslí na zadní kolečka, protože je to jistý příjem bez práce a ještě bude příležitost k "přivýdělku".

benel ( 25. července 2012 12:33 )

možná potřebuje imunitu

hrouzek ( 25. července 2012 11:23 )

Buďjsem blbý,asi jo !Pořád nechápu proč se do vysokých funkcí a ke státní kase pořád sápou jen pracháči.Co ti hajzlové pořád ještě nemají dost a nebo si myslí,když mají prachy,že mají i rozum? K penězům se většinou dostali jen podvodem a krádeží a pak hrozně machrují a dělají se jak jsou chytří.Vždyť tu bandu je potřeba usměrnit hned v zárodku a raději zavčas dát kroužku do nosu jak býkovi.To proto aby pak neměli roupy a mohli lépe sloužit.To je až nehorázné,kdo všechno se cpe na nejvyšší posty.Každý úlisně žvaní čím vším bude pro národ platný. Ale jakmile se tam dostane tak ihned začne kopat nohama směrem od sebe.Je to hnus to vůbec sledovat.Historie tuto časovou etapu stejně kdysi odsoudí jako jednu z nejčernějších dějin Česka.Jen bych ještě rád viděl jak ti darebáci budou za to potrestáni.Všechno tomu zatím nasvědčuje,že už se k tomu pomalu schyluje.Už Werich kdysi řekl,že lháři ve fraku každý věří.Ale když ty darebáky svlečete do naha a zamícháte mezi bezdomovce,jak se od sebe rozeznají?

gevi ( 25. července 2012 09:44 )

To pod tou fotkou mě rozesmálo. "...Babický (uprostřed)". Že by si ho někdo spletl s Borhyovou nebo Paroubkem? Vzpomněl jsem si na ten vtip o fotce s Chruščovem ve výkrmě prasat. Chruščov je druhý zleva byla pointa. Jo to jsme byli mladí. Co se týká obsahu článku - nemyslím si, že v LEV 21 má velké šance na politickou kariéru.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud