Starosta Prahy 1 Lomecký o líbačce s mluvčí: To byla jen konzultace!

Autor: David Malík, Kateřina Kycltová, Richard Veselý, mivrk - 
10. srpna 2011
05:00

Vášnivé polibky a těsná obětí. Tak to vypadá, když jde starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký (TOP 09) testovat atmosféru Václavského náměstí. Alespoň tak Blesku vysvětlil své noční toulky centrem metropole s tiskovou mluvčí Prahy 1 Veronikou Blažkovou. Jak však zachytili fotoreportéři Blesku, promlouval ke své spolupracovnici poněkud zblízka a hodně dlouho!

Na fotografiích z konce července se Lomecký s Blažkovou nejen drží za ruce, ale dokonce i líbají. »Šťastně ženatý« starosta přesto ještě minulý týden tvrdil, že své mluvčí pouze vysvětloval pracovní záležitosti.

„Vydal jsem se tu noc na Václavské náměstí inkognito, abych si zde pro sebe udělal kontrolu. Chtěl jsem vědět, kde jsou tady ti naháněči a dealeři,“ vysvětloval Blesku. Veronika prý byla na místě proto, aby s ní svůj »průzkum« mohl konzultovat. „Než jsem šel na Václavák, řešili jsme následný výstup pro média,“ tvrdil starosta.

Zatlouká a zatlouká

Poté, co fotografie z Václaváku viděl na vlastní oči, Lomecký své vyjádření trochu pozměnil a začal tvrdit, že šlo o dobu jeho osobního volna. Podrobněji se ale ke snímkům vyjadřovat nechtěl. „Potvrzuji vaši domněnku, že mezi mnou a slečnou Veronikou Blažkovou je vřelý přátelský vztah,“ uvedl pouze.

Další fotografie se reportérům Blesku podařilo nafotit při utkání fotbalového klubu Bohemians a Slavie na konci července. Starostu tam opět doprovázela tisková mluvčí, se kterou se Lomecký na tribuně držel za ruku. Ani na tom ale podle jeho slov není nic divného. „Občas se stane, že vás lidé vyfotí při různých pozicích,“ vysvětlil jejich vzájemné dotyky.

Není to poprvé, co Blesk starostu první městské části v podobné situaci nachytal. Svou náklonnost k tiskové mluvčí komentoval Lomecký i v minulosti po svém. Když se spolu vedli letos v lednu z večírku, tak tvrdil, že byl opilý a že ho Blažková pouze podpírala… Jakýkoli milenecký vztah zatlouká a zatlouká. V lednu dokonce ještě tvrdil, že je šťastně ženatý, nyní už se o svém rodinném stavu odmítal bavit. Stejně tak jako jeho tisková mluvčí.

max898 ( 12. srpna 2011 10:34 )

Dneska už je to normální , jako v té reklamě od komerčky ,,kdepak z lásky , pro peníze si ho beru´´ Dneska to maj některé holky pěkně vypočítané.

salto ( 10. srpna 2011 13:33 )

Náčelníku, na plese se strm. Nováková svékla do naha. Doufám, že ji všichni ignorovali. Ano všichni a něktěří i dvakrát

honza51 ( 10. srpna 2011 12:32 )

Tak já jsem už zažil hodně , ale nikdy jsem netušil, že tomu, co dělá ten pán s tou slečnou, se říká KONZULTACE

pasadena ( 10. srpna 2011 08:24 )

No to si taky myslím,má být ten starosta kromě funkce nějak sexy?Holka zlatá,jsi oslněná jen funkcí,kdyby dělal skladníka v Lidlu,tak nevím.Jinak to musí být pro všechny strašné nevědět kdy mě nachytají,vyfotí a zveřejní.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa