Dimun o vyloučení z ČSSD: Poserové a muž s mafiánskou pověstí

Podle Petra Dimuna je jeho vyloučení z ČSSD dílem poserů
Autor: Aleš Půček - 
3. 6. 2011
16:04

"Jsou to poserové, které vede člověk s pověstí mafiána," tak ohodnotil své vyloučení z ČSSD bývalý předseda jejího PR oddělení Petr Dimun. Dimuna, který bývá považován za spojence Jiřího Paroubka vyloučila chomutovská organizace, která tím potvrdila předchozí rozhodnutí místní buňky v Klášterci.

"Rozhodnutí okresní organizace bylo prakticky jednomyslné," uvedl jeden z Dimunových hlavních odpůrců a vlivný člen chomutovské ČSSD Roman Houska. Dimun v minulosti právě nové vedení chomutovské krajské ČSSD několikrát kritizoval.

A samotný Houška prý s Dimunem ještě zdaleka neskončil. "Je na něj podané trestní oznámení a teď na něj navíc půjde další žaloba na ochranu osobnosti. Mají to na starosti mí právníci," řekl ČTK Houska.

Posera s pověstí mafiána

Samotný Dimun zejména nad způsobem vyloučení kroutí hlavou. "Pro mě jsou to poserové, kteří mi ani nedali vědět že se o mém vyloučení bude jednat a já se tak nemohl bránit," sdělil Blesk.cz Dimun s tím, že způsob jeho vyloučení je naprosto nedůstojný demokratickým tradicím ČSSD.

"Nikdo z nich mi nezavolal, při tom všichni mají moje mobilní číslo, jsou to zkrátka poserové v čele s panem Houskou, který má pověst mafiána," uzavřel své působení v ČSSD Dimun.

Právě Houskovi, který chce na něj podat trestní oznámení pak vzkázal, že vzhledem ke své pověsti by měl vyloučit především sám sebe.

Volby do Evropského parlamentu 2019

Informace Kandidáti Evropská unie Voličský průkaz Instituce Evropské unie Legislativní proces

Volby do Evropského parlamentu čekají České republiky v pátek a sobotu 24. a 25. května. Rozhodne se v nich o obsazení 705 křesel. Výsledky by měly být známé v neděli 26. května ve 23 hodin. Počet Europoslanců zeštíhlí o 46 kvůli odchodu Velké Británie.

Počtu českých europoslanců se tato změna ovšem nedotkne. Stejně jako před pěti lety si Češi vyberou 21 nových poslanců.

Blesk Zprávy zjišťovaly, kteří čeští europoslanci chtějí své pozice obhajovat.

Doporučujeme
montevideo ( 4. června 2011 11:33 )

Opravili "Dimun" na "Dimuna" a myslí si, že to mají dobře , Hotentoti negramotní

jahodove_ticho ( 3. června 2011 23:52 )

vypadá jak moje ex...ach už to jaro na mě zase leze ))

capitan_jorge ( 3. června 2011 23:48 )

To psal pod úhlem svého pohledu podržtužka Ondřej Höppner.

montevideo ( 3. června 2011 19:34 )

"Dimun, který bývá považován za spojence Jiřího Paroubka vyloučila chomutovská organizace..." To zase psal nějaký dement neznající češtinu.

tomik007 ( 3. června 2011 16:11 )

VICE TAKOVYCH DIMUNU

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa