Klasnová: Venčí psy a na předpisy kašle!

Autor: Pavlína Kosová, apk - 
17. 5. 2011
05:00

Poslanec Věcí veřejných Vít Bárta se svým fanouškům na Facebooku omluvil za selhání. Prý venčil psy a přinesl si pytlík s hovínkem až domů. Přišlo mu to vtipné. Omluvit by se ale měla spíš jeho žena Kateřina Klasnová (VV). Blesk ji opět přistihl, jak své psy nechává volně pobíhat tam, kde je to zakázáno. A reakce? „No jo, přiznávám se,“ řekla Blesk.cz Klasnová.

„Pes koná potřebu, já si beru pytlík na exkrementy, s novinářem se loučím a... přijdu domů, ještě telefonuju a pytlík v ruce. Pardon,“ ohlásil Bárta své »selhání« na Facebooku. Jak to ale se psy dělá jeho žena, to zachytil fotograf Blesk.cz.

Sama zákaz schválila, teď se vymlouvá

Klasnová přijde do parku na pražském Klárově, kde je zákaz volného pobíhání psů. Dokonce i pro ty nechápavější je to piktogramem vyznačeno na ceduli. Místopředsedkyni Sněmovny to ale nijak netrápí, skloní se k pejskovi a odepíná mu vodítko. Pak dlouze telefonuje a nestará se o to, kde zrovna její dva psi Beruška a Arny pobíhají.

Přitom už loni v srpnu Blesk Klasnovou přistihl při stejném porušení vyhlášky. Tehdy uznala, že udělala chybu. Nějaký čas si dávala pozor, ale teď se asi cítí opět neohrožená. „Přiznávám se, že venčím na volno. Ta cedule tam je, vím, že to není správné. Nejsem ale sama. Pouštím je, aby se mohli proběhnout,“ vymlouvala se v pondělí Klasnová Blesk.cz.

Kdyby prý o tom mohla rozhodnout, udělala by v centru víc ploch, kde je možné pejsky pustit. Nějak pozapomněla, že sedí i v zastupitelstvu Prahy 1, které vyhláškou pobíhání psů právě na Klárově zakázalo...


Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

handgood ( 18. května 2011 20:38 )

krakonos500 ... myslíš 20 litrov čistého mlieka z kravína, kde robíš vrátného?

handgood ( 18. května 2011 18:24 )

krakonos500... zbytočně sis nezvolil takú nicku. Robíš určite vrátného v nejakej firme v Krkonoších, kde lišky dávajú dobrú noc. Potom ťa chápem, že čítáš len Blesk. Už ti z toho asi hrabe.

komentator ( 18. května 2011 14:35 )

Proč jsou tedy vydávány zákony a nařízení? Obyčejný člověk tvrdě zaplatí pokutu za porušení nařízení! "Centrální mozek lidstva " Bárta a Klasnová jsou však nad zákonem!!

komentator ( 18. května 2011 14:32 )

Krakanoši! Omlus, prosím! Copak Ty nevš, že Bárta je "centrální mozek lidstva"? A že Klasnová je GURU v Koordinační Radě", která řídí činnost strany VV? Vždyť členové Koordinační Rady jsou nad zákonem. Zákony a nařízení musí dodržovat pouze plebs!!

tomik007 ( 17. května 2011 20:30 )

a na tyhle se nevstahuji. Zlaty komunisti.

Zobrazit celou diskusi
Další videa