Dojatý Klaus: To je moje stodvacítka!

Autor: hof - 
20. dubna 2011
16:36

Před pětadvaceti lety měl prezident Václav Klaus (69) škodovku stodvacítku. Bylo to jeho druhé auto, předtím manželku Livii (69) a syny Jana a Václava vozil v trabantu. Teď zažil velmi neobvyklé shledání. Se svou škodovkou se opět setkal.

Při návštěvě libereckého kraje prezidenta zastavil současný majitel auta Ladislav Hrubý. Jako důkaz Klausovi ukázal techničák s Klausovým čtvrtstoletí starým podpisem! „To snad není pravda,“ opakoval několikrát prezident, když si do auta po tolika letech opět sedal. Na klíčích dokonce poznal svůj kožený přívěsek.

Škodovku prý před lety prodal známému profesorovi z Liberce. Dnes už na řízení není zvyklý. „Sám za volant sednu tak dvakrát do roka, jinak mě vozí šofér,“ poznamenal prezident. Současnému majiteli vozu se pak podepsal na kapotu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

1912 ( 22. dubna 2011 12:36 )

chudák něměl na to to my měli Ford -Taunuse sice ojeté ale byl ze západu a také z tuzexu jsme měli ano tu 120škodovku !!!

liwa ( 22. dubna 2011 08:05 )

Také jsem se setkal se svým bývalým miláčkem Zastava 1100 ale jezdili v ní čmoudi takže než jsem se stačil podepsat na kapotu tak se mi podepsali na ksichtě a vzali si moje peníze a mobil prý na benzin.

1912 ( 22. dubna 2011 06:31 )

socialismu pro KGB!!!!

gogo ( 21. dubna 2011 21:35 )

Dovolím si parafrázovat : "Nicméně, podařilo se ze skomírajícího socialistického státu udělat za posledních dvacet let již jen jeho trosky.... " Podniky jsou v rukou zahraničního kapitálu a ti šťastnější (jako jsou např. děti pana gevi) jsou v něm zaměstnáni. Ti méně šťastní jsou v něm zaměstnání za ponižujících podmínek a ti nejméně šťastní (500.000) nejsou dnes zaměstnáni vůbec.... Takže to svědčí o čem pane gevi ? Že když se mají Vaše děti dobře (jak opakovaně tvrdíte), tak se máme všichni dobře ? A kdo se nemá dobře, tak je to jen jeho chyba ? To je Váš názor, nemýlím-li se...

cikrt ( 21. dubna 2011 20:45 )

za komoušů jezdil ve sto dvacítce, teď jezdí chudák v šedesát devítce (Lívii).........

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud