Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Topol na hokeji: Nemělo to gule!

Autor: Eva Hofrichterová, Zuzana Pšenicová, Kjos - 
10. dubna 2011
04:23

Pískot a urážky se snesly na hlavu expremiéra Mirka Topolánka (54, ODS). Diváci včerejšího exhibičního zápasu HC Olymp s ruským týmem Pod flagom dobra nebyli spokojeni s jeho mdlým výkonem. „Makej, tady to není jako ve vládě,“ pokřikovali na něj během utkání.

HC Olymp je tým složený z celebrit, politiků a bývalých profi hokejistů, které vede herec Martin Dejdar. Podobně složený ruský tým Pod flagom dobra jej loni v listopadu vyzval k utkání v Moskvě, jehož výtěžek byl věnován postiženým dětem. Tam se Topolánkova parta opravdu předvedla, když na české ambasádě zlikvidovala všechny zásoby vodky.

Že byl včerejší zápas spíš recesí, se ukázalo už na začátku. Nejdřív pořadatelé zahráli špatnou ruskou hymnu, pak ruskému zpěvákovi pustili jeho písničku od konce. Představení korunoval Topolánek. Jeho toporné popojíždění po ledě si od diváků vysloužilo výroky typu: „Makej, tady to není jako ve vládě!“ nebo „Bože, to je ale poleno!“

Na konci každého minutového sportovního výkonu nabral bývalý premiér rudou barvu a vypadalo to, že ho skolí mrtvička. Nakonec ale vše ustál a stačil vyvolat ještě žertovný souboj s ruským soupeřem. Jeho spoluhráč, poslanec Petr Bendl (ODS), naopak ukázal, že má výbornou fyzičku a zápas ustál. A jaký byl výsledek? Tentokrát naši vyhráli 6:5.

tomik007 ( 10. dubna 2011 15:11 )

jsem se docela pobavil jak si Berlusconi zval do vily zensky a chlapy z celeho sveta aby my masirovali ritni sverac.

kazimira ( 10. dubna 2011 13:35 )

TO NEMÁ CHYBSONA Z TĚCH PRŮSERŮ SE MAJÍ NA KONEC JEŠTĚ VÍC NEŽ ZLATĚ JDU SE VYBLÍT JDE NĚKDO SE MNOU

tomik007 ( 10. dubna 2011 13:00 )

TROIKA KTERA MA SEDET, ALE NIKOLIV NA STRIDACCE.

siroky11 ( 10. dubna 2011 11:34 )

není a nebude. Dokud bude ODS, tak bude v tomto Kocourkově stále bezpráví!!!

smrk ( 10. dubna 2011 11:15 )

Mě by spíš zajímalo jak tito nemakačenkové si dovolí nosit na dresu státní znak - dost znevažující.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud