Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Sexuální dračice Kovářová: Soulož v práci je nutné plánovat

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: hof, koj - 
8. listopadu 2010
17:43

Ministryně by prý měla v zájmu vlastního zdraví a zářivé budoucnosti země plánovat chvilky plné sexu. Tvrdí to alespoň bývalá šéfka resortu spravedlnosti Daniela Kovářová (46).

Podle Kovářové je důležité úkolovat podřízené, aby na dostatek sexu v denním programu dohlíželi. O intimním životu se ministryně svěřuje ve své příručce, z níž Blesku exkluzivně poskytla ukázky. Exministryně tvrdí, že knihu Můj flirt s politikou psala s nadsázkou. Vzhledem k její přezdívce Sexuální dračice je ale jasné, že hodně čerpala ze skutečného života.

Sexuální život ministryně

Každá ministryně má sexuální život. To, s kým žije, kamarádí se, relaxuje a s kým se miluje, je zásadně určující pro její pracovní výkon. Tři základní teze znějí takto:

1) Kvalitní intimní život jako záruka sebevědomí a životní spokojenosti – nelze připustit, aby do politiky vstupovali frustrovaní jedinci, kteří vyloučili zdravý sexuální život ze svého zájmu a pokoušejí se jej nahradit politickou angažovaností.

2) Fungující rodina s vlídně naladěnými ratolestmi, podporujícími rodiči, k pomoci připravenými přáteli a zejména naslouchajícím partnerem jako záchranná síť před kolapsem, nočními děsy a pokusy o sebevraždu – židle zvaná 'duševní rovnováha' je v dnešní době nejistá při jakékoli změně povolání. Stabilitu jsou jí schopny dodat minimálně tři fungující 'nohy' ze čtyř – práce, rodina, koníčky, přátelé.

3) Vteřiny naplněné volnočasovými aktivitami jako protiváha jednostranné politické zátěži – z průzkumů vyplývá, že politikům dlouhodobě hrozí vedle kolapsů psychických i zhroucení fyzické. Je zjevné, že v zájmu společnosti je podpora fyzické relaxace aktivních politiků.

Ministryně by měla v zájmu vlastního zdraví a zářivé budoucnosti země činnosti tohoto typu plánovat, pravidelně je zařazovat do svého denního programu a za tímto účelem úkolovat protokol.

jpavlik ( 8. prosince 2010 20:24 )

přes svoje ego, že ji vytlačil svobodný mladý muž. Zřejmě byla vychována v prostředí, které obklopovalo i mě. Ten kdo není ženatý/vdaná je podezřelý a je třeba se před ním mít na pozoru. Bohužel, na venkově tento trend přetrval. Bere se na něj ohled při propouštění i vzniku prac.místa.

swiss111 ( 9. listopadu 2010 12:22 )

hormonky, byvaly komunista to je neco podobneho jako byvaly fasista.i

jindraa ( 9. listopadu 2010 11:50 )

Chapu, to nasere, ze jsi si uz nekolik let neskrabnul......Ale neves hlavu, jestli mas zdrave ruce, tak na tom jeste nejsi tak zle.....

mwbo ( 9. listopadu 2010 10:09 )

Samozřejmě ve vyspělých demokratických státech, např. Kanada, USA, Německo, Švédsko, Finsko, Nizozemí a pod. by podobná blbka nemohla šéfovat ministerstvu, natož rezortu spravedlnosti! U nás nevadí, že je Magorka ujetá sexuálně, ale ani, že byla husákovskou komouškou!

kendex ( 9. listopadu 2010 09:26 )

Bylo by dobré zavést sexuální pauzu pro ty, kteří bez sexu nevydrží celou pracovní doby. Pokud ji nebudou pracovníci řádně využívat, budou potretáni. Nymfomanky přišel Váš čas.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud