Která je nejhezčí? Svlékly se pro politiky

Autor: kb - 
4. září 2009
05:17

Slovenští politici nemusí už těm našim závidět. Nikolu (17), která byla ochotná se svléknout pro šéfa ČSSD Jiřího Paroubka, totiž následovaly vnadné Slovenky.

Pro premiéra Roberta Fica se odhalila sexbomba Mikella. A jeho korunní princ a ministr vnitra Robert Kaliňák se zase může pokochat pohledem na žhavou »policistku« Lauru (24). Obě zahodily šaty, jen aby svým politickým favoritům vyjádřily podporu. Tak vy teď můžete posoudit, která je hezčí.

Dívka léta Nikola (17): Pracuje pro Paroubka a svléká se! >>
Socdemačka Nikola (17): Pro Jirku by se svlékla! >>

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

gogo ( 4. září 2009 22:32 )

aby na scénu přicházeli stále noví a slušnější a chytřejší a charakternější a obětavější a vlasti a národu oddanější a pro národ do roztrhání těla stále více pracující politici ! A ono se vlastně jedná jen o nějaké čuničinky ! To je úžasné, kam až to ta svoboda a demokracie přivedly ...

romzas ( 4. září 2009 22:30 )

a kdyby se učil ty, určitě bys nenapsal : "...holky se ucili, nemuseli .." , ale napíšeš tvrdé Y

hofy ( 4. září 2009 21:32 )

Kdyby se holky ucili, nemuseli by delat devky. Holt nekdo ma a nekdo ne. Nejlepsi je sledovat, jak *** zvykla na luxu zjisi, ze v 35 letech nema nic, neb kasa je tatam a sponzor v podobe bohateho podnikatele presedlal na mladsi kolegyni - 20 letou devku. Zivot se nemazli.

ondatra ( 4. září 2009 10:19 )

To je fakt, měly by si víc vybírat.

ondatra ( 4. září 2009 10:16 )

Jsou to blbky, které se potřebují zviditelnit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud