Film Klíček: Miroslav Grebeníček hrozí soudem!

Bývalý předseda komunistů Miroslav Grebeníček
Autor: INT, val - 
23. 7. 2009
11:06

Do kin se blíží film Klíček, který pojednává o milencích, kteří si prožijí estébácké praktiky a mučení. Film ještě před svou premiérou vzbudil velké emoce u komunistů. Miroslav Grebeníček je připraven tvůrce filmu hnát k soudu!

Komunistickému poslanci Grebeníčkovi se nelíbí, že tvůrci se nechali inspirovat osudem Grebeníčkova otce Aloise, bývalého vyšetřovatele Státní bezpečnosti v neblaze proslulé věznici v Uherském Hradišti. S informací přišel server iDNES.cz.

Grebeníček mladší varuje, že pokud na adresu jeho otce padne nějaká špína, tak celý případ požene okamžitě k soudu.

Tvůrci filmu jsou ale naprosto klidní a zájem komunistů přivítali. "Soudu se nebojíme. Naopak, přivítali bychom, kdyby se někdo zabýval tím, jakou minulost má za sebou Grebeníček," řekl producent snímku Pavel Paleček.

"Na premiéru filmu zveme celé vedení komunistické strany, které banalizuje svoji vražednou minulost. Osobně chceme pozvat i pana Grebeníčka," řekl producent Paleček.

S účastí komunistů ale nepočítejme, Grebeníček se vyjádřil, že na lži a nesmysly do kina nepůjde. "Nemám ponětí, co všechno dotyčný režisér v tom filmu splácal, kolik nehorázných lží a nesmyslů, kompilátů lží a polopravd se v tom filmu objeví."

Jan Přeučil ve filmu KlíčekJan Přeučil ve filmu Klíček | youtube.com

Roli Aloise Grebeníčka ztvárnil Norbert Lichý. Ve filmu se dále objeví i Jan Přeučil, který je velitelem věznice. Přitom Přeučilův otec byl v procesu s Miladou Horákovou odsouzen na 15 let vězení.

Budete volit komunisty, až uvidíte film Klíček?

Video Film Klíček je hodně drsným dílem... - youtube.com

 

Předčasné volby 2009: Volební speciál

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jity ( 23. července 2009 15:26 )

Kolik by nás asi potom zbylo? Kdo by střílel a kdo o tom rozhodoval koho? Ale my nejsme jako oni, nebo snad ano?

swiss111 ( 23. července 2009 13:58 )

tato fasisticka strana je nezakonna a tim padem je ji treba zakazat. Samozrejmne se tak nestane, produze soudnictvi je stale jeste pevne v rukou komunistu. Alespon vime z jake rodiny soudruch pochazi a jake hodnoty mu byli otcem predany na cestu zivotem.

vseznaleksenior ( 23. července 2009 13:35 )

Na střední škole jsme měli učizele Josefa B.Ten nás tloukl, fackoval....atd z malicherných příčin/třeba zazvonilo a někdo si zavřel sešuit/..V našich vzpomínkách figuroval jako sadista... S odstupem let jsem se dozvěděl že jako šelm Obrany Národa byl v koncentrákui asi 4 roky, což ho zřejmě poznamenalo..Rozdíl mezi tímto pedagogem a Grabeníčkem nebude závratný

vseznaleksenior ( 23. července 2009 13:31 )

a nebo za komunistů takm laskavě drž hubu !!

derek ( 23. července 2009 13:19 )

revoluci nestříleli škoda

Zobrazit celou diskusi
Další videa