Sobota 4. prosince 2021
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Co takhle kurz sebeovládání, pane premiére?

Topolánek napadl reportéra Blesku
Topolánek napadl reportéra Blesku  (Autor: JIndřich Starý)
Autor: red - 
26. října 2008
13:08

Rodí se nová boxerská hvězda. Až premiér a předseda ODS Mirek Topolánek skončí ve svých funkcích může se z fleku začít živit jako profesionální boxer.

Své boxerské nadání předvedl v sobotu při příchodu do sídla ODS na Jánském vršku, aby sledoval výsledky druhého kola senátních voleb. Premiérovi opět, jak již se stává zvykem, ruply nervy a napadl fotografa Blesku, kterému dal pěstí.

Topolánek napadl reportéra Blesku!

Není to zdaleka jediný případ, kdy se Mirek Topolánek podobným způsobem "vyznamenal". Tak jako se národ složil na stavbu Národního divadla, měl by se nyní svému premiérovi složit na kurzy sebeovládání. Při kurzu seovládání se Mirek Topolánek naučí zvládat svůj hněv a agresivitu a vylepší i svou osobnost. Bude se chovat ke své okolí slušněji a vstřícněji.

Jaké jsou další nejznámější Topolánkovy excesy:

Euroústava je "Shit"

Květen 2005 V rozhovoru s redaktorkou Lidových novin v pražském divadle Archa řekl Topolánek o chystané evropské ústavě: "Když se bavíme o evropské ústavě, tak musím říct - a to slovo použiju naprosto odpovědně - je to obrovský shit."

Vyplazuje jazyk

Mirek Topolánek vyplazoval na reportéra Blesku jazyk Mirek Topolánek vyplazoval na reportéra Blesku jazyk | Zbyněk Pecák

28.11.2006 Poprvé na půdě sněmovny dává premiér Mirek Topolánek dostatečně výmluvně najevo, jak se v budoucnu bude chovat k ostatním.

Kope do auta

Mirek Topolánek napadl fotografa Blesku. Mirek Topolánek napadl fotografa Blesku. | Zbyněk Pecák

2.1.2007 Přistižení při další noční návštěvě milenky Lucie Talmanové v pražské Dušní ulici už neunesl. Vztek si vylil kopanci do auta fotografa Blesku a křičel na něj "Vylez ven! Zabiju tě!" Za incident se později omluvil.

Vztyčený prostředníček

242035:gallery:true:true

2.2.2007 prý premiér vzkazoval Miroslavu Kalouskovi – Jsi jednička! Vybral si k tomu ale dost podivný způsob. Ve sněmovně totiž zdvihl prostředníček směrem k levicovým poslancům.

Tmavovláska za foťák

19.3.2007 Fotografie s půvabnou tmavovláskou? Nikdy! Sám premiér zasáhl. Aby měl klid, sebral fotografovi Blesku na nějakou dobu pro jistotu fotoaparát.

Vyčerpávající odpověď

27.3.2007 Poslal esemesku redaktorovi deníku Šíp s textem "Es kommt der Tag". Heslo "Přijde den" používali nacističtí členové Sudetoněmecké strany ve 30. letech minulého století jako výzvu k připojení Sudet k německé říši. Výrok pobouřil odbojáře z druhé světové války.

Všichni jsou zloději

27.3.2008 označil na jednání tripartity odboráře a zaměstnavatele za lháře a zloděje, kteří okrádají zaměstnance o teplá jídla. Spor se týkal snahy premiéra zrušit daňového zvýhodnění stravenek.

Ostrý výpad

Mirek Topolánek poslal novináře do pr.... Mirek Topolánek poslal novináře do pr.... | Zbyněk Pecák

28. 3. 2007 Místo a čas koaličního jednání o vicepremiérovi Čunkovi mělo zůstat tajné. Když ale Topolánek zjistil, že jsou mu novináři v patách, vztek neudržel: "Jděte do pr..."

Premiér metalista

Na nedatovaném videu je Mirek Topolánek zachycen na metalovém koncertu, který si evidentně užívá a vyplazuje jazyk na kapelu.

Další videa