Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Rodiče krásné oběti letu MH 17: Zažalujeme každého, kdo o ní prohlásí, že je mrtvá!

Autor: shp - 
30. července 2014
09:45

Bolest rodičů, kteří ztratili milované dítě, je nesmírná a téměř nepopsatelná. Neracionálnímu chování se pak nemůže nikdo divit. Rodiče krásné Fatima Dyczynski (†25), která podle oficiální zprávy zemřela při sestřelení malajsijského letadla nad Ukrajinou, říkají, že zažalují kohokoliv, kdo o ní prohlásí, že je mrtvá. Stále věří a doufají, že je naživu.

Zdrcení rodiče Angela a George Dyczynští dokonce přijeli z rodné Austrálie na Ukrajinu, aby sami prohledali místo dopadu Boeingu 777 malajsijských aerolinií, který byl sestřelen při cestě z Amsterdamu do Kuala Lumpuru. Žádné stopy ale nenašli.

Rodiče stále věří, že by jejich dcera mohla být pořád naživu, i když oficiálně nikdo z 298 obětí na palubě nepřežil. „Pořád je stále malá naděje, že někdo přežil,“ říká George Dyczynski. Australský pár je připraven žalovat každého, kdo by o jeho dceři tvrdil, že je mrtvá.

Zároveň chtějí, aby se na vyšetřování podíleli vesmírní výzkumníci. Mohli by totiž na vyšetřování přinést nový pohled. „Sama Fatima byla inženýrem pro vzdušný a vesmírný prostor,“ dodal otec, který stále nepřestává věřit, že je jeho dcera naživu.

Video Krvavý letecký týden! Za 7 dní zemřelo už 461 lidí! - Tomáš Polák, Reuters
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

petranemeth ( 10. září 2014 16:52 )

nadeje umira posledni..nechme jim ji.......

ninka64 ( 6. srpna 2014 22:45 )

http://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2014/08/porosenko-se-priznal-obamovi-k.html

ninka64 ( 6. srpna 2014 22:44 )

http://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2014/08/porosenko-se-priznal-obamovi-k.html

ninka64 ( 1. srpna 2014 14:55 )

Pátrat v zemi, kde u moci je fašistická vláda podporovaná zločineckou vládou USA, vláda fašistická kterou nikdo nevoli, v zemi ,jejíž armáda letoun sestřelila a zatajuje důkazy o letu, v zemi která brání vyšetřování, v zemi která se dopouští bratrovražedné války, vraždí i děti. V zemi která je díky oligarchům jako je jejich prezident totálně rozkradená, která zbídačila vlastní obyvatelstvo a v zemi která světu lže a díky prolhané propagandě zblbne lidi jako jsi ty.

pepatiso ( 30. července 2014 20:46 )

Takhle třeba na hajzlíky: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jdete-pryc-z-Ruska-kdyz-proti-nemu-vase-zem e-zavadi-sankce-Ano-toto-muze-postihnout-jiste-firmy-Navrh-lezi-ve-Statni-dume-328930

Zobrazit celou diskusi