Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Do Prahy se vrací charismatický písničkář Jacob Lee. Bude mít opět vyprodáno?

Do Prahy se po posledním vyprodaném koncertě vrací charismatický písničkář Jacob Lee
 (Autor: promo foto)
Autor: HAL - 
6. března 2023
04:47

Australský písničkář Jacob Lee se 15. března vrací do pražského Café V lese v rámci svého evropského turné The Lowly Lyrics Tour.

Charismatický zpěvák nasbíral přes 250 milionů zhlédnutí na YouTube a 200 milionů streamů na Spotify, a to vše bez vydavatelství. Své desky si totiž vydává pod vlastním labelem Philosophical Records.

V současné době dokončuje třetí studiové album s názvem Lowlyland, ze kterého už vypustil do světa několik singlů.

Fanoušci se mohou na těšit na emocemi nabitý inteligentní pop a texty reflektující životní radosti i zklamání. Pražská show se uskuteční v režii Rock for People Concerts, vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

Lee byl uveden do světa hudby svým otcem, čtyři roky zkoušel štěstí jako busker, početnou armádu fanoušků si získal i díky skvělým výkonům v australské verzi talentové soutěže The Voice.

Na kontě má dvě EP Sine Qua Non a Clarity, roku 2017 představil svůj dlouhohrající debut Philosophy. Stal se alter - popovou senzací, i když přiznává také překvapivé inspirace v heavy metalu a hip- hopu.

Jacob Lee se kromě hudby věnuje i digitálnímu umění. Jako tvůrce dokončuje řadu NFT projektů, které budou v blízké budoucnosti pravděpodobně definovat způsob, jakým umělci komunikují se svými fanoušky.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi