Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Oblačno 23°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Rock for People čeká příští rok nejsilnější ročník. Přijedou Muse a Slipknot

Autor: Hana Langrová - 
28. září 2022
10:10

Po letošním legendárním vyprodaném ročníku Rock for People v čele s Green Day organizátoři posouvají laťku opět výš. Jako první festival oznamují hned dva headlinery příštího léta a opět přidávají čtvrtý den. Přijedou Muse a Slipknot.

Fanoušci se mohou těšit na monstrózní pódiovou show britských velikánů MUSE v rámci turné k jejich devátému studiovému albu Will of the People.

Američní Slipknot, kteří svou letošní show v O2 areně dokázali, že se právem řadí k největším metalovým legendám hudební historie, zase potěší v červnu v hradeckém Parku 360 milovníky tvrdších žánrů.

„Podařilo se nám opět překročit vlastní hranice. Když nám agentka Green Day spokojeně děkovala, věděl jsem, že nás letošní 26. ročník posunul v mnoha ohledech o obrovský kus dál,“ říká s úsměvem ředitel festivalu Michal Thomes a dodává: „naše píle se nám vyplatila, protože tato stejná agentka nám nyní po měsících vyjednávání potvrdila účast kapely nejen produkčně mnohem větších rozměrů – MUSE.“ 

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje. Organizátoři nesundávají nohu z plynu, a kromě dvou headlinerů oznámili balíček dalších 15 kapel.

Jedná se o dramaturgickou ochutnávku toho, jakým směrem se bude lineup dalšího ročníku ubírat. Dále na Rock for People vystoupí Architects, Billy Talent, Hollywood Undead, I Prevail, Lorna Shore, Nothing But Thieves, Paledusk, Set It Off, Sleep Token, The Amazons a While She Sleeps. Československou scénu zastupují From Our Hands, Hentai Corporation, I Love You Honey Bunny, Severals a Shogun Tokugawa.

Festival Rock for People se uskuteční v termínu 8.-11. června 2023 v hradeckém Parku 360.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi