Festival Let it Roll Winter přitvrdil a do Prahy veze obří drum & bass show

28. a 29. února 2020 metropoli čeká zimní edice největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let it Roll Winter 2020.  (Autor: Let it Roll Winter)
Autor: Ivan D. Hladík - 
26. února 2020
20:30

Špičky drum & bassové světové scény jedou do Prahy a slibují skutečný nářez! 28. a 29. února metropoli čeká zimní edice největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let it Roll Winter 2020, hostit ji bude pražské Forum Karlín.

Celou show odstartuje velkolepá Opening Show s roboty na scéně. Že celosvětově uznávaný festival Let it Roll Winter 2020 zase přitvrdil a roste do nevídaných rozměrů, dokáže nejlepšími peckami, co se v poslední době v drum & bassovém rybníku urodily. Role headlinerů letos připadla na DJs Andyho C, který to rozbalí se svými energickými mixy, a Wilkinsona, který zase uvede dav do varu svými největšími hity. To vše a ještě více čeká návštěvníky ve Foru Karlín už v pátek a sobotu 28. a 29. února.

28. a 29. února 2020 metropoli čeká zimní edice největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let it Roll Winter 2020.28. a 29. února 2020 metropoli čeká zimní edice největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let it Roll Winter 2020. | Let it Roll Winter

Line-up nezapomene na žádný ze subžánrů, a tak skvělou jízdu naservírují v liquid funku Hybrid Minds, Dilemma, Monrroe, Promenade či Simple Souls, taneční drum & bass přivezou Kove a populární duo The Prototypes, do hlubin strhne Kasra, neurofunk si střihne trio Black Sun Empira, Audia, Prolixe nebo Abise a nadšence do jump-upu rozproudí duo Kanine a Turno. Českou sekci zastoupí producenti Forbidden Society a Rido.

Podívejte se, jak vypadal loňský ročník:

Video 28. a 29. února 2020 metropoli čeká zimní edice největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě Let it Roll Winter 2020. Takhle vypadala show v roce 2019. • VIDEO - Let it Roll Winter

Jako tradičně festival zahájí megavýpravná Opening Show s dosud největším designem, který byl kdy ve Foru Karlín postaven, a bude se v ní dobývat vesmír. „Na Opening Show pracovala skupina 20 producentů, grafiků, videomakerů, vokalistů a designerů z celého světa, její součástí bude i performance osmi špičkových českých tanečníků. Bude to zatím největší show a performance, kterou jsme pro zimní edici festivalu připravovali,“ řekl Blesku zakladatel festivalu Zdeněk Souček aka Suki. „Hudbu složil britský producent Kove, který je známý svou schopností pohybovat se napříč různými žánry. Moc se těšíme, jak celá show ve Foru vyzní,“ dodal.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud