Úchylní Little Big se vrací do Česka: Příští rok vystoupí v Malé sportovní hale

Autor: shp, tz - 
2. 12. 2018
18:00

Ruští Little Big patří k tomu nejoriginálnějšímu, co současná elektronická hudební scéna nabízí. A Češi s tím souhlasí, jelikož jsou jejich vystoupení u nás pravidelně vyprodaná. Fandové ruských ujetostí se ale mohou opět radovat, Little Big se do Česka vrátí příští rok. 17. dubna vystoupí v Malé sportovní hale.

Po úspěšných albech With Russia From Love (2014) a Funeral Rave (2015) si dali Little Big s vydáváním pauzu. V roce 2018 ale navázali dvojalbem Antipositive, Pt. 1 & Pt. 2, ze kterého rozhodně stojí za zmínku singl Skibidi, který zhlédlo jen na Youtube 80 milionů fanoušků za necelé 2 měsíce.

Little Big pokračují v tvorbě s nadsázkou, cynismem a kritikou, jak jim bylo vždy vlastní. Na novém albu představují neuvěřitelnou sbírku vlastní produkce, která nezná hranic. Žánrově spadají mezi rave, hardbass, hardstyle, rap, drum n bass, hip-hop i trap. Jejich hudba je osobitá, jak to jenom je možné i nemožné.

Zatímco byli dříve neustále přirovnávání k jihoafrickým Die Antwoord, dnes jsou to oni, kdo udává nejenom hudební trendy. Velký návrat Little Big do Česka proběhne 17. dubna 2019, kdy vystoupí v Malé sportovní hale v Praze. Blesk.cz tam samozřejmě nebude chybět.

VÍCE SE DOZVÍTE NA OFICIÁLNÍM FACEBOOKU AKCE

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa