Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Konec podívína v hnědém saku? Rowan Atkinson končí s Mr. Beanem

Autor: msj - 
8. října 2018
15:21

Je fakt, že jsme v posledních letech nového Mr. Beana moc neviděli. Rowan Atkinson (63) se v posledních letech objevil pouze v nejnovějším dílu anglické komedie Johnny English. Prosakovaly zprávym, že trpí zdravotními obtížemi. Fanoušci se těšili, že by se Atkinson k hnědému sáčku s kravatou mohl vrátit. Herec však nyní potvrdil, že má poněkud jiné plány.

Atkinson se před několika dny zúčastnil talk show Gragama Nortona, kde se ke své nejznámější roli vyjádřil.

Pochybuji, že se ještě někdy objeví. Sice se nikdy nemá říkat nikdy, ale nyní už přišla ta chvíle, kdy jsem s ním udělal všechno, co jsem kdy chtěl,“ přiznal se Rowan.

Zpráva se bleskurychle rozšířila hlavně po anglických sociálních sítích. Fanoušci jsou v šoku a odmítají také představu, že by známého podivína měl hrát někdo jiný.

S vámi zemře i Mr. Bean,“ psal uživatel na Twitteru. „Tenhle chlapík mi zlepšoval dětství. Byl jsem tak šťastný. Spojil moji rodinu dohromady. Na jeho filmy jsme koukali společně a smáli se celé hodiny,“ komentoval další fanoušek.

Mr. Bean se poprvé objevil v lednu 1990 na televizi ITV. První série měla enormní úspěch, od kterého se odvíjely další řady i filmy. Na letní olympiádě v Londýně v roce 2012 si dokonce Atkinson coby Mr. Bean zahrál známou klavírovou skladbu Chariots of Fire před zraky celého světa.

Je tohle opravdové sbohem? Kdo ví. Nicméně na Atkinsona se můžeme podívat v nejnovějším filmu s pseudoagentem Johnnym Englishem, který bude mít premiéru 5. listopadu tohoto roku.

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

vosavopruz ( 8. října 2018 17:03 )

Rowan je geniální bavič,ale ještě radši mám animák Beavis and Butt-Head (bez těch hudebních klipů) Myslím že Rowan už je na Beana starej,že už by to nebylo ono.

Zobrazit celou diskusi