Konec podívína v hnědém saku? Rowan Atkinson končí s Mr. Beanem

Autor: msj - 
8. 10. 2018
15:21

Je fakt, že jsme v posledních letech nového Mr. Beana moc neviděli. Rowan Atkinson (63) se v posledních letech objevil pouze v nejnovějším dílu anglické komedie Johnny English. Prosakovaly zprávym, že trpí zdravotními obtížemi. Fanoušci se těšili, že by se Atkinson k hnědému sáčku s kravatou mohl vrátit. Herec však nyní potvrdil, že má poněkud jiné plány.

Atkinson se před několika dny zúčastnil talk show Gragama Nortona, kde se ke své nejznámější roli vyjádřil.

Pochybuji, že se ještě někdy objeví. Sice se nikdy nemá říkat nikdy, ale nyní už přišla ta chvíle, kdy jsem s ním udělal všechno, co jsem kdy chtěl,“ přiznal se Rowan.

Zpráva se bleskurychle rozšířila hlavně po anglických sociálních sítích. Fanoušci jsou v šoku a odmítají také představu, že by známého podivína měl hrát někdo jiný.

S vámi zemře i Mr. Bean,“ psal uživatel na Twitteru. „Tenhle chlapík mi zlepšoval dětství. Byl jsem tak šťastný. Spojil moji rodinu dohromady. Na jeho filmy jsme koukali společně a smáli se celé hodiny,“ komentoval další fanoušek.

Mr. Bean se poprvé objevil v lednu 1990 na televizi ITV. První série měla enormní úspěch, od kterého se odvíjely další řady i filmy. Na letní olympiádě v Londýně v roce 2012 si dokonce Atkinson coby Mr. Bean zahrál známou klavírovou skladbu Chariots of Fire před zraky celého světa.

Je tohle opravdové sbohem? Kdo ví. Nicméně na Atkinsona se můžeme podívat v nejnovějším filmu s pseudoagentem Johnnym Englishem, který bude mít premiéru 5. listopadu tohoto roku.

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

vosavopruz ( 8. října 2018 17:03 )

Rowan je geniální bavič,ale ještě radši mám animák Beavis and Butt-Head (bez těch hudebních klipů) Myslím že Rowan už je na Beana starej,že už by to nebylo ono.

Zobrazit celou diskusi
Další videa