V poslední sérii Her o Trůny se znovu objeví oblíbená postava. O koho půjde?

Autor: msj - 
25. 10. 2018
12:00

Internetem koluje nespočet fantastických teorií o tom, které starší a nevyužité postavy by se mohly blýsknout v dychtivě očekávané závěrečné řadě seriálu Hra o Trůny. Stejně tak panuje nejistota ohledně toho, jaké nové osoby tvůrci do seriálu přidají. My už teď ale víme, že je tu jedna bytost, která se ve finále příběhu objeví docela určitě.

Vedoucí sekce speciálních efektů John Bauer potvrdil šťavnaté novinky, které nadchly snad každého fanouška této oblíbené televizní show. Vrátí se totiž zlovlk Jona Snowa, Duch.

V poslední sérii Her o Trůny se vrátí oblíbená postava. O koho jde?V poslední sérii Her o Trůny se vrátí oblíbená postava. O koho jde? | HBO

Toho jsme v minulé sérii moc neviděli a dokonce panovaly obavy, že by se už v seriálu nemusel objevit vůbec. Ale Bauer potvrdil, že se tahle věrná šelma ještě objeví. A ne jednou!

Ano, uvidíte ho znovu. V poslední řadě se bude objevovat docela dost. Dokonce dosáhne toho… bude až moc přítomný při spoustě pěkných záležitostí v osmé sérii,“ prozradil Bauer v rozhovoru pro HuffPost.

Existuje také pádný důvod, proč se vlci v posledních sériích moc neobjevovali.

Ti zlovlci jsou hrozně těžcí na výrobu. Jelikož chceme, aby vypadali dobře, tak točíme skutečné vlky a poté s nimi děláme takový malý trik,“ popisoval Bauer.

Jak jistě víte, Duch není jediným zlovlkem, který zůstal naživu. Po lesích se toulá také vlčice Nymerie, která vede vlastní smečku. Ostatní majestátní šelmy byly během uplynulých sérií nelítostně zlikvidovány.

V poslední sérii Her o Trůny se vrátí oblíbená postava. O koho jde?V poslední sérii Her o Trůny se vrátí oblíbená postava. O koho jde? | HBO

Prvním zemřelým zlovlkem byla Sansyina Lady, kterou utratil sám Nedd Stark, poté, co Nymerie pokousala prince Joeffreyho Baratheona. Robbův Šedý Vítr zahynul během masakru na tzv. Rudé svatbě. Léta, který patřil Branovi, ubodal k smrti dav nemrtvých, když se obětoval pro svého pána. Rickonův Chundeláč byl zabit rodem Umberů a stažen z kůže jako pozornost pro Ramsayho Boltona.

Podívejte se, co postavy čeká v osmé sérii podle fanoušků ZDE

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa