Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 8°C

Imagination Festival 2018 odhalil kompletní line-up: Vystoupí na něm Gunz 4 Hire, Zatox i GPF

Autor: tz - 
24. září 2018
22:25

Nadešel čas odhalit jména všech vystupujících interpretů, kteří se přijedou představit 24. listopadu na Výstaviště v pražských Letňanech! Po pečlivém zvážení vašich přání a požadavků jsme vybrali umělce, kteří se v listopadu stanou hrdiny nás všech. V line-upu nebudou chybět jména jako Zatox, Macky Gee, Gunz 4 Hire, A.M.C, Sefa, Maduk a mnoho dalších kvalitních DJů a producentů jak z drum and bass, tak z harder styles scény!

Imagination letos kromě širokospektrálního výběru umělců nabídne VIP vstupenky s neomezenou konzumací nápojů, vlastními terasami a dvěma obrovskými stagemi s unikátním stage designem, který vás z prostorných hal Výstaviště zavede až do těch nejzazších hlubin vaší představivosti. Imagination Stage se letos může chlubit opravdu rozmanitou selekcí interpretů.

Ze všech známých subžánrů drum and bassu jsme namíchali do line-upu směs toho nejžádanějšího, čím hudební scéna aktuálně disponuje. Line-upu proto kraluje jeden z nejoblíbenějších a momentálně nejvyhledávanějších jump-upových DJů současnosti Macky Gee. Chybět nebude ani světoznámá ikona labelu Liquicity – skvělý Maduk, který svými liquid drum and bass sety už několik let lahodí širokému publiku fanoušků upřednostňujících poněkud jemnější, melodickou formu zlámaných beatů.

Pro fanoušky neuvěřitelných DJ mixů bude nastražena odjištěná tikající bomba jménem A.M.C, který za posledních pár let úspěšně obhajuje titul Czech Drum & Bass Awards v kategorii nejlepší drum & bass DJ na světě. Po dvou letech na Imagination znovu zavítá Emperor, který přinese to nejnovější ze své temnější neurofunkové produkce na Critical Music, tentokrát v sólo setu.

V další linii se představí mladý Pythius reprezentující label Blackout, který si ve versus setu zahraje s ruským projektem Gydra. Svým osobitým zvukem tato dvojka v posledním roce dost významně rozvířila vody drum & bassu, což je také důvodem, proč si v letošním line-upu vysloužili svoje čestné místo.

Těsně za nimi pochoduje legie temnoty s názvem 3RDKND skládající se ze tří producentů, jejichž jména na dark dnb scéně již delší dobu rezonují. Jsou jimi Donny, Katharsys a Forbidden Society. V této sestavě vám mají v plánu naservírovat to nejtemnější z drum & bassu. Novým přírůstkem na Imagination Stage se stanou představitelé ostrých tanečních beatů, anglické duo The Prototypes.

Abecední zahraniční line-up uzavřou novozélandští miláčci českého publika The Upbeats, kteří se vrací na Imagination po dvou letech. Line-up pro rok 2018 představí i dva vysoce kvalitní produkty domácí scény, jimiž jsou nadějný začínající neurofunkový producent Holotropea, všem již dobře známý Symplex, považovaný dnb komunitou za jednoho z nejnadanějších českých DJs současnosti.

Devastator Stage představí jako své headlinery dvojku, která reprezentuje těžkou váhu hardstylu a v poslední době se do paměti hardstylové scény vryla svou početnou produkcí chytlavých hymen. Není to nikdo jiný než Gunz for Hire, kteří už se nemůžou dočkat svého prvního vystoupení v České republice na naší Devastator Stagi. K nim se jako headliner přidá nejlepší italský hardstylový DJ jménem Zatox, který se vrací na Imagination po dvou letech a s sebou přiveze i své nejnovější album s názvem Oxygen.

Jako další z velkých jmen Imaginationu představujeme teprve osmnáctiletého Sefu, jehož mnozí označují za nejrychleji stoupající hvězdu ve světě hardcoru. Nebude ale zdaleka jediný, kdo letos absolvuje svůj debut na našem festivalu. V den D – 24. listopadu, se vám na Devastator Stagi také poprvé představí legendární hardcore projekt Evil Activities a uznávaný skotský raw hardstyle producent a DJ – Caine.

Mezi novými přírůstky Devastatoru figuruje také bývalý člen seskupení Psyko Punkz, který za poslední rok nabral doslova stovky tisíc fanoušků po celém světě – Keltek a netradiční uptempo hardcore akt Greazy Puzzy Fuckerz (GPF). Zástupkyní něžného pohlaví pro letošní edici je Mandy, která reprezentuje hardstylový label Dirty Workz. To nejlepší z italského hardcoru vám naservíruje Andy The Core ve společném versus setu s našimi rezidenty z Hungry Beats.

Jako support vystoupí vynikající domácí hardstylová DJka Mejsi a slovenský hardstylový DJ a producent Hatom. Tentokrát bude stage hostit MC Ruffian, který uváděl několik let největší indoor hardstyle party na světě – holandský Qlimax. Nemůžeme se dočkat, až celé tohle složení uvidíme a uslyšíme 24. listopadu na naší Devastator Stagi!

OFICIÁLNÍ FACEBOOK STRÁNKA IMAGINATION FESTIVALU 2018

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi