Sexy hardcore blondýna se vrací: Korsakoff vystoupí v Česku poprvé v klubu

Korsakoff vystoupí v pražském klubu Storm.  (Autor: IMI Dance)
Autor: shp - 
6. srpna 2018
17:30

Je krásná a za mixpultem to umí pořádně roztočit. Hardcore blondýnku Korsakoff není potřeba dlouze přestavovat. Po vystupování na největších harder styles akcích, jakými jsou Dominator Festival, Masters of Hardcore, DefQon.1 nebo Syndicate, se z ní stala jedna z nejslavnějších tváří hardcoru. Sexy blondýnka se brzy vrátí do Česka.

Projekt Korsakoff vznikl pod taktovkou Barta Koka alias DJe Catscana na začátku nového milénia, kdy docházelo k velké evoluci celého hardcoru. Industrial mág chtěl produkovat měkčí hudbu, a proto zvolil tento pseudonym.

Brzy dostal Korsakoff tvář krásné Lindsay van der Eng, která ukázala, že newstyle/millennium hardcore mixovat opravdu umí. Později začal pro Korsakoff produkovat hudbu Marc Out alias legendární DJ Outblast.

Dnes má na svém kontě Korsakoff už čtyři studiová alba a tisíce fanoušků po celém světě. Lindsay však v hraní nepolevuje a Češi si ji budou moci v rámci Imagination Club Tour opět po delší době poslechnout.

Bude to její česká klubová premiéra a sexy blondýna zároveň poprvé vystoupí v Praze. Těšit se na ni můžete 26. října v žižkovském klubu Storm. Jako support DJe můžete očekávat českou hardcore špičku.

OFICIÁLNÍ FACEBOOK STRÁNKA PARTY

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud