Jak bude vypadat Kapitán Marvel? Na tuhle krásku se můžeme těšit už na jaře!

Autor: msj - 
14. 9. 2018
15:09

Herečka Brie Larson slíbila, že rozbije internet. Nutno říct, že to se jí povedlo. Na povrch se totiž dostaly nové fotky marvelovské postavy Kapitán Marvel. Tu má ztvárnit právě Larson. Dočkáme se spásy v nových Avengerech?

Se zastrašujícím a upřeným pohledem na nás na instagramu Entertainment Weekly  vykoukla fotka krásné Bri Larson (28), která se v kostýmu kapitána Marvela nachází kdesi v poušti. Herečka tak dostála svému slibu a opravdu rozbila internet. Na tohle každý čekal.

Captain Marvel bude film čistě jen o této hlavní hrdince. Děj by se měl odehrávat v devadesátých letech minulého století. O tomto kousku se zatím moc neví, držíme se pouze spekulací. Hlavními záporáky by měli být měnící se mimozemšťané a Skrullové.

Co se schopností týče, kapitán Marvel umí lítat, projektovat a pohlcovat energii a také bude mít nadlidskou sílu, rychlost a vytrvalost. Premiéra filmu Kapitán Marvel by měla být 8. března 2019.

Ukáže se Kapitám Marvel v nových Avengers?

Na březen 2019 je naplánovaný větší biják. Kapitán Marvel by se měl blýsknout ve čtvrtých Avengerech a přiznejme si, bylo na čase. Poté, co Thanos lusknutím prstů vyhubil půl vesmíru, se nám v potitulkové scéně Infinity War dostalo krátké scény, kdy rozpouštějící se Samuel L. Jackson, coby Nick Fury, posílá přes svůj pager zprávu právě pro kapitána Marvel.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa