Úterý 28. listopadu 2023
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, sněžení 1°C

Seriál Teorie velkého třesku končí: Čeká nás poslední řada

Autor: ČTK - 
23. srpna 2018
06:40

Jeden z nejdéle vysílaných amerických sitcomů Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) příští rok skončí. Oznámili to ve středu producenti série vysílané premiérově na stanici CBS. Komediální seriál o partě velmi nepraktických teoretických fyziků se za 11 sezon stal jednou z nejsledovanějších televizních show v USA.

Poslední dvanáctá sezona, jejíž díly se ve Spojených státech začnou vysílat koncem září, by měla být ukončena na jaře 2019.

„Společně s herci, scénáristy a celým týmem jsme nesmírně vděčni za úspěch show a chceme v závěrečné sezoně přinést velkolepé tvůrčí vyvrcholení celé série Teorie velkého třesku," uvedl v prohlášení produkční tým.

Seriál získal sedm televizních cen Emmy z celkem 46 nominací a přinesl věhlas herci Jimu Parsonsovi díky postavě asociálního génia Sheldona Coopera. Ten se stal hrdinou loni zahájené jiné série Mladý Sheldon dějově předcházející Teorii velkého třesku.

Průměrná sledovanost jedné epizody byla podle CBS v průběhu předposlední série 18 milionů diváků, což je více než jakákoli jiná americká televizní show. Představitelé hlavních rolí - vedle Parsonse například Johnny Galecki jako Leonard či Kaley Cuocová jako Penny - si podle médií vydělávali téměř milion dolarů (22 milionů korun) za díl.

sronin ( 23. srpna 2018 10:05 )

Padlé na hlavu ? A proč soudíš vkus diváka tohoto seriálu ? Každý po svém, ne ? Na co se díváš ty ? Na Ulici a nebo na některou s barevných ordinací ?

djaba ( 23. srpna 2018 09:54 )

 Kapku padlé na hlavu a vkus diváka ještě více .Je jasné , že tady neplatí - hladový jako herec .

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud