Die Antwoord vyrážejí na evropské turné: 20. srpna vystoupí v Praze

Autor: tz - 
7. 8. 2018
16:25

Druhá polovina prázdnin znamená pro jihoafrickou kapelu Die Antwoord vrchol letošní koncertní sezóny. V srpnu vyráží na evropskou část turné, během něhož zavítá i do České republiky. Podívejte se na časový line-up akce.

Turné Die Antwoord začalo v pondělí 6. srpna v ukrajinském Kyjevě a přes východ Evropy se začne pomalu přesouvat do blízkosti České republiky. Během třinácti zastávek se kapela v srpnu objeví na Ukrajině, v Litvě, v Rusku, Velké Británii, Německu, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Francii a Švýcarsku.

Desátá destinace bude patřit Praze, v pondělí 20. srpna obsadí Die Antwoord se svou bizarní a provokativní show pražské holešovické Výstaviště. Die Antwoord od oznámení svého turné pracují na plné obrátky. V posledních měsících se hudební fanoušci dočkali nového videoklipu ke starší skladbě „Alien“ a též nového singlu „Golden Dawn“ s příslibem nového studiového alba.

Na celém turné doprovodí Die Antwoord vycházející hvězda jihoafrické hudební scény Moonchild Sanelly.  Die Antwoord koncertovali v České republice celkem třikrát, naposledy loni na hudebním festivalu Rock For People. Poprvé se samostatně představili v roce 2010 v pražské Lucerně a v roce 2016 beznadějně vyprodali koncertní prostor ve Žlutých lázních.

Die Antwoord vydali čtyři studiová alba: $O$ (2009), Ten$Ion (2012), Donker Mag ("Dark Power”) (2014) a Mount Ninji and da Nice Time Kid (2016). Koncert pořádá agentura Charmenko CZ.

Časový rozpis akce

17:00 - Otevření areálu / Doors

18:15 - Smack DJ set (CZ)

19:25 - Moonchild Sanelly (ZA)

20:30 - DIE ANTWOORD (ZA)

Oficiální Facebook stránka akce

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa