Hotel Transylvánie připravil ve svém třetím kole Lucii Vondráčkové příšerózní dovolenou!

Autor: Ivan D. Hladík - 
12. 7. 2018
08:00

Jsou zpátky! A tentokrát se rozhodli pořádně si užít dovolenou. Všichni oblíbení hrdinové rodinného animáku Hotel Transylvánie vyrážejí na vodu a své příznivce svezou na vlně prázdnin.

Ve filmu od Sony Pictures Animation Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme už od 12. července na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.

Hotel Transylvánie vyráží na příšerózní dovolenou 12. 7. 2018.Hotel Transylvánie vyráží na příšerózní dovolenou 12. 7. 2018. | Falcon, Martin Hykl,

Když původní znění zdobí taková jména jako Adam Sandler (51, Drákula), Selena Gomez (25, Mavis) nebo Steve Buscemi (60, Helmut), je jasné, že český dabing nemůže zůstat pozadu. Kromě Petra Rychlého (52), Petra Čtvrtníčka (54) nebo Ivy Pazderkové (38) uslyšíme, v roli Drákulovy dcery Mavis, Lucii Vondráčkovou (38). Jak si právě ona představuje skutečně ‚příšerózní dovolenou‘? „U moře. Protože tam všichni jen leží, pak jedí a zase leží,“ řekla zpěvačka a herečka. „Já mám ráda dovolené, kde se dá někam chodit, aby se nemuselo být jen na té pláži,“ dodala.

Podívejte se na upoutávku filmu a minirozhovor s Lucií Vondráčkovou:

Video Hotel Transylvánie vyráží na příšerózní dovolenou 12. 7. 2018. • VIDEO - Falcon, Martin Hykl,

Na pláž se ale vypraví spousta oblíbených postaviček, jimž diváci propadli už s prvními obrazy prvního dílu v roce 2012. Také ten režíroval moskevský rodák, animátor Genndy Tartakovsky (48). Pro něj, coby spoluautora scénáře a režiséra snímku Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená, nebyl návrat k postavám série Hotel Transylvánie snadný. Stručně řečeno, musel existovat důvod k tomu, aby se k postavám znovu vrátil a natočil pokračování, které na rozbouřeném moři filmového světa dokáže obstát.

„Mám ty postavy moc rád, ale pokud jsme měli natočit třetí film, potřebovali jsme se s nimi vydat někam, kde se ještě nikdy neocitly – a to jak fyzicky, tak i po stránce emocionální,“ říká Tartakovsky. „A právě to jsme udělali. Nejenom že se Drakova společnost ocitá mimo hotel a navštěvují společně zábavné a exotické lokace na strašidelné plavbě, ale vztah mezi Drakem a Mavis jsme navíc zcela převrátili. Zatímco dříve byl Drak starostlivým rodičem, který sleduje, jak se jeho dcera zamilovala a má vlastního potomka, se nyní stává tou starostlivou právě Mavis,“ prozradil.

Hotel Transylvánie vyráží na příšerózní dovolenou 12. 7. 2018.Hotel Transylvánie vyráží na příšerózní dovolenou 12. 7. 2018. | Falcon, Martin Hykl,

Jak film přibližuje původní Mavis s hlasem populární zpěvačky Seleny Gomez? „Je skvělé mít rodinu, ke které se můžete vracet, a u těchhle filmů nikdy nevíte, co očekávat – představte si strašidelné verze společenských her, potápění, podvodních sopek, opalování při Měsíčku na pláži – a bez jisté dávky dobrodružství by to nebyla skutečná dovolená,“ je přesvědčena. Více než dvouhodinové dovádění malých i velkých strašidel je také jednou z nejočekávanějších rodinných podívaných těchto prázdnin. Strach od nich nečekejte, spíš pořádnou porci zábavy!

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česká premiéra: 12. 7. 2018, Falcon

USA, 2018, 97 min

Režie: Genndy Tartakovsky

Scénář: Michael McCullers, Genndy Tartakovsky

Hudba: Mark Mothersbaugh

Hrají: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Mel Brooks, Kevin James, Fran Drescher, David Spade, Molly Shannon a další

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

AliAlice ( 12. července 2018 09:19 )

Proboha,co je to za zmaty ?? A co jako L. Vondráčková ?? To je hlavní hrdinka,nebo,proč ten titulek ??

Zobrazit celou diskusi
Další videa