Velkolepý letní hit Mamma Mia! podruhé, co nás čeká odhaluje první trailer

Autor: Ivan D. Hladík - 
21. 12. 2017
12:11

Hudební hit poskládaný z nejúspěšnějších skladeb skupiny ABBA byl v roce 2008 trhákem. Filmová i divadelní verze, kterou jsme u nás mohli vidět v originále nebo českém podání, získaly tisíce fanoušků. Příští léto vtrhne do kin druhý díl s názvem Mamma mia: Here we go again!.

Na úvod: vrátí se všechny oblíbené postavy! Jednou z nových je i Donnina matka Ruby Sheridan, která je zároveň prvním překvapením studia Universal Pictures - zahrála si ji zpěvačka Cher (71). Dalším je pak Andy García (61) coby Fernando. Těžko říct, zda se dozvíme, jak to klape Donně (Meryl Streep, 68) a Samovi (Pierce Brosnan, 64). Jisté je, že odhalíme začátek jejich vzájemného vzplanutí kdysi před lety. Snímek je totiž sequelem předchozího filmu, tedy se odehrává předtím, než Sophie (Amanda Seyfried, 32) utekla od oltáře. Samozřejmě nám neuniknou ani románky s Billem (Stellan Skarsgard, 66) a Harrym (Colin Firth, 57).

Podívejte se na upoutávku filmu:

Video Velkolepý letní hit Mamma Mia! podruhé, co nás čeká odhaluje první trailer. - Universal Pictures, INT

Dvojka se opět odehrává na fiktivním řeckém ostrově Kalokairi, avšak tentokrát natáčení neprobíhalo na řeckém ostrově Skopelos v Egejském moři, ale na chorvatském Visu. Právě tam se očekává úžasná událost - Sophie bude matkou. V retrospektivě pak odhalujeme, co se stalo předtím, než se sama narodila. V mladších verzích hlavních hrdinů se objeví Jeremy Irvine (27) jako Sam, herce jsme u nás viděli třeba ve snímku Válečný kůň (2011). Dále Hugh Skinner (32) coby Harry, zahrál si třeba už v Bídnících (2012). Mladíček Josh Dylan se stal mladším Billem, Alexa Davies (22) je Rosie, a Jessica Keenan Wynn (31) Tanyou.

Velkolepý letní hit Mamma Mia! podruhé, co nás čeká odhaluje první trailer.Velkolepý letní hit Mamma Mia! podruhé, co nás čeká odhaluje první trailer. | Universal Pictures, INT

Hlavní mladou hvězdou, romantickou a zamilovanou Donnou je anglická herečka Lily James (28), jíž jsme už viděli coby něžnou Popelku v pohádce z roku 2015, či letos v akčním snímku Baby Driver. Nebojte - Meryl Streep bude! Natáčení snímku Mamma Mia: Here We Go Again! skončilo v půlce října, premiéra je v plánu na červenec 2018.

Velkolepý letní hit Mamma Mia! podruhé, co nás čeká odhaluje první trailer.Velkolepý letní hit Mamma Mia! podruhé, co nás čeká odhaluje první trailer. | Universal Pictures, INT

Kostýmy pro druhý díl vytvořila Michele Clapton, která pro televizi oblékala Hru o trůny (2011 až 2017). Na režisérké i scenáristické sesli usedl Ol Parker (48), autor dvou chválených příběhů z hotelu Marigold (2011 a 2015). Uvidíme, jak se mu povede s tímto filmem, který je velkým riskem. Věřme však, že titulní velké hvězdy by snad nešly do ničeho splácaného jen pro komerční úspěch. Každopádně si jistě užijeme pravou letní náladu, spoustu evergreenů a barev v roztančeném koktejlu, jaký k prázdninám prostě patří.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa