Hudební chameleon se vrací: Jauz opět vystoupí v Praze

DJ Jauz opět vystoupí v Praze.  (Autor: Oficiální zdroj)
Autor: shp - 
9. října 2017
16:55

Skvěle mixuje brostep a trap. Ve svých setech ale neopomíná ani nejlíbivější EDM tracky a nebojí se občas pustit ani eurodance. Řeč je o hudebním chameleonovi Jauzovi, který se opět vrací do Prahy.

Američan Sam Vogel (24) patří k těm nejzajímavějším interpretům na elektronické taneční scéně. Samozřejmě je známější pod svým DJským pseudonymem Jauz, což foneticky znamená Jaws neboli Čelisti.

Své umělecké jméno si zvolil po stejnojmenném hororu od Stevena Spielberga, který je jeho oblíbeným filmem. Jauz již vystoupil na těch největších hudebních festivalech světa, jakými jsou belgický Tommorowland nebo americký svátek elektronické hudby Ultra Miami.

Ani do Česka nemíří poprvé. Je tedy vidět, jak ho má domácí publikum rádo. Jauze si všichni fandové kvalitní elektroniky mohou poslechnout 16. listopadu v pražském klubu Face2Face na Štvanici. Z akce přineseme report.

Jauz bude hrát od 01:30. Jako support zahraje domácí Manene a španělský Wres.

Oficiální Facebook akce

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít