Sobota 25. března 2023
Svátek slaví Marián, zítra Emanuel
Zataženo, déšť 16°C

Vetřelec: Covenant trailer - Film odhalí zrod nejslavnějšího filmového monstra

Autor: shp - 
25. prosince 2016
20:25

Dost možná nejkrvavější film příštího roku tasí zuby již teď. Filmová společnost 20th Century Fox na Vánoce vydala trailer k brutálnímu sci-fi snímku Vetřelec: Covenant a fanoušci se už nemohou dočkat. Jen lidé se slabšími žaludky si budou muset chuť na tento biják nechat raději zajít.

Snímek Vetřelec: Covenant je přímým pokračováním filmu Prometheus. Oba dva snímky režíroval Ridley Scott, který v roce 1979 přinesl úplně prvního Vetřelce se Sigourney Weaver. Novinka, která se do kin dostane 18. května 2017, je druhým dílem vetřelčí ságy, která předchází původní tetralogii, kterou završil Vetřelec: Vzkříšení z roku 1997.

Posádka lodi Covenant se dostává na domovskou planetu Inženýrů. Ti jsou technologicky extrémně vyspělou rasou schopnou bioinženýrství. Právě ona stojí nejspíš za zrodem samotného lidstva. Jenže Ráj, jak se planeta nazývá, byl vyhlazen. Došlo k šílené genocidě, kterou má na svědomí nejspíš David – android známý právě z Promethea.

Video  První trailer na Vetřelec: Covenant.  - 20th Century Fox/CinemArt
Video se připravuje ...
Trailer toho chytře příliš mnoho neukazuje, ale je hodně temný. Mihnou se v něm ale obě hlavní monstra i legendární Facehugger, který klade Vetřelce do hrudi. První zmiňovanou příšerou je Neomorph, předchůdce Vetřelce, kterého David stvořil ze záhadné černé tekutiny. Druhým monstrem je klasický Xenomorph neboli Vetřelec, kterého dobře známe. A nyní zjistíme, jak vznikl.

Ve snímku se opět objeví hollywoodská hvězda David Fassbender. Herec si střihne hned dvojroli androidů. Tím prvním je David, který opovrhuje lidstvem. Druhou rolí je nová postava Walter, která je zatím velkou záhadou. Hlavní ženskou postavou se stala Katherine Waterston. V dalších rolích uvidíme Dannyho McBride nebo Jamese Franca. Objeví se i postavy z přecházejícího Promethea.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa