Středa 31. května 2023
Svátek slaví Kamila, zítra Laura
Polojasno 21°C

Vánočnímu vysílání vládla pohádka. Korunního prince vidělo přes 2 miliony lidí

Korunní princ vládl obrazovkám.
Korunní princ vládl obrazovkám.  (Autor: Česká televize)
Autor: ČTK - 
25. prosince 2015
12:55

Nejsledovanějším televizním pořadem na Štědrý den byla stejně jako loni premiérová pohádka České televize. S průměrem 2,19 milionu diváků ve věku od 15 let získala pohádka Korunní princ 54procentní podíl na sledovanosti. 

Celodenní i večerní sledovanost měla tak nejvyšší Česká televize. Vyplývá to z informací na serveru Mediaguru.cz.

Pohádku Tři bratři na televizi Nova v průměru vidělo 1,94 milionu diváků a dosáhla podílu 42 procent. V přehledu nejsledovanějších pořadů následují večerní Pelíšky a Tři oříšky pro Popelku na ČT 1 a pořadům na této televizní stanici patří také zbylých šest míst v první desítce.

U diváků od 15 let měly stanice České televize za celý den sledovanost přesahující 45 procent, kanály Novy téměř 27 procent a Primy více než 11 procent. V hlavním večerním vysílacím čase měla Česká televize podíl nad 47 procent, Nova více než 31 procent a Prima zhruba 8,6 procenta.

inqizitor ( 25. prosince 2015 18:43 )

Nevim jaká byla tahle pohádka, ale celkově je to podle mě proto, že do toho cpou za každou cenu "humor" a nově i politiku a strašně moc věcí z dnešního běžnýho života, to lidi nechtěj, chtěj na vánoce vypadnout z reality.. Pak přijde nějaký hovado a do pohádky nacpe zlodějský ministry, kteří kradou a neustále zvyšují daně, hlavní hrdinka používá zkomoleně slovo kurva/kudla atd.

jana999 ( 25. prosince 2015 14:07 )

tahle pohádka byla až moc jednoduchá, můžou ji hned uklidit do archivu,na tu už po druhý nikdo koukat nebude, sledovanost měla jen proto, že byla nová a všude bylo vše jen opakované

jana999 ( 25. prosince 2015 14:05 )

prachy, umělci jsou nenažraný nevědí co by za to chtěli, takže se točí za co nejmíň peněz, aby si tvůrci s hercema rozdělili co nejvíc peněz.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa