Učitelé si objednávali dětské porno

Některé třídy zůstanou prázdné
Některé třídy zůstanou prázdné  (Autor: Ivana Žáková, Petr Bělka)
Autor: ČTK - 
14. července 2008
13:32

Slovenská policie v pondělí oznámila, že odhalila dva zahraniční učitele, Brita a Američana, vyučující v Bratislavě a Košicích, kteří si objednávali přes internet dětskou pornografii.

 

 

V rámci mezinárodního zátahu proti šíření dětské pornografie dopadla policie dva slovenské občany a jednoho Nizozemce. Policie na dnešní tiskové konferenci neupřesnila, na jakých školách podezřelí učitelé působili. Nezveřejnila ani povolání zbývající trojice podezřelých. K zákazníkům italského producenta dětského porna policisty dovedly počítačové adresy poskytnuté Europolem.

Pěti mužům hrozí až osm let vězení, zatím však nebyli ani obviněni. Po vykonání expertíz a dokazování soudními znalci rozhodne vyšetřovatel o dalším postupu.

Pornografická videa natáčel italský občan. Tato osoba cestovala po mnoha zemích EU, kde filmovala mladé dívky ve věku od šesti do dvanácti let v erotických či pornografických pózách. Některé dívky podle Ital a jeho známí sexuálně zneužívali.

V dalším případu prý slovenští policisté na základě informací od španělských kolegů odhalili 34letého Bratislavana, který si dětskou pornografii stahoval z internetu.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání