Nikolku málem ubil k smrti

Brutálně zmlácená Nikolka leží v košické nemocnici, kde podstoupila operaci
Autor: Nový Čas - 
21. května 2008
16:28

Mladík na Slovensku se pokusil znásilnit šestnáctiletou dívku. Když se bránila, brutálně ji zbil. Nechal ji být až ve chvíli, kdy se domníval, že je dívka mrtvá.

Nikolka (16) na židovském hřbitově zažila nejhorší chvíle svého života. Anton (18) z Bardějova se ji tam pokusil znásilnit.

Když se mu to nepodařilo, brutálně ji zbil dřevěnou tyčí. Zakrvavenou a jen ve spodním prádle ji našel správce hřbitova. Policisté násilníka chytili pouhé tři hodiny po jeho hrůzném činu. Dívku operovali a hospitalizovali v košické nemocnici. Násilníkovi hrozí až 20 let vězení.

Nikolka do osudného pondělního odpoledne Antona neznala. Seznámila se s ním prostřednictvím kamarádek. Nabídl se jí, že ji doprovodí zkratkou přes hřbitov.

"Všiml jsem si dvojice, když šla na hřbitov. Asi tak po dvou hodinách jsem viděl dívku, jak jde proti mně. Byla celá od krve a jen v kalhotkách. Hrozný pohled," uvedl rozrušený správce hřbitova.

Policisté na hřbitově našli zkrvavenou Antonovu košili, stejně tak i kalhoty a tašku dívky. Za tři hodiny objevili násilníka v košické restauraci celého od krve. K činu se jim přiznal.

Podle našich informací Nikolku na hřbitově zatáhl do křoví, kde se jí pokusil znásilnit a brutálně jí zbil. Pravděpodobně si myslel, že už je mrtvá, takže odešel pryč. Dívka se však probrala.

"Je to bestie. Kdybych ho chytil dřív než policie, má to spočítané," rozčileně prohlásil Nikolčin otec Ladislav.
Nikolka má zlomenou ruku a rameno, má rozbitý obličej a musela být operována.

"Lékaři pracují na stabilizování jejího stavu," řekla mluvčí košické nemocnice L. Pasteura Jaroslava Oravcová.
Vyšetřovatel Antona stíhá za obzvlášť těžký zločin znásilnění. Hrozí mu až 20 let vězení.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud