Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Mami, proč jsi mi zabila bráchu?!

Autor: lac - 
26. března 2008
11:01

Je jediné dítě, které přežilo 'péči' matky-zrůdy. Její máma Antonie Stašková (38) je obviněna z vraždy syna Honzíka Rokose (+5).

Soně Staškové je dnes 18 a žije v Otročíně na Karlovarsku. Přestože se dívce rozplynula naděje, že si bude s biologickou matkou někdy rozumět, ráda by ji viděla a zeptala se: Mami, proč jsi mi zabila bráchu?

"Zkusím jí napsat do vazby a setkat se s ní," říká Soňa Stašková. Dnešním dnem je plnoletá, a tak k tomuto kroku nepotřebuje ani souhlas opatrovníka. Tím je její babička z otcovy strany Soňa Gubišová (68).

Od setkání s matku ji zrazovat nebude. "Kdyby to odmítla, pojedu k soudu a zeptám se jí na to tam," je Soňa odhodlaná dostat odpověď na svou otázku.

K babičce ji přivezl nyní spoluobžalovaný z vraždy Honzíka Rokose Pavel Grepl (49). "Tonka ji hrozně bije!" řekl prý, když Gubišové předával zbídačenou šestnáctiměsíční Soňu.

Antonii Staškové poté za podivných okolností zemřeli další dva synové. Ani jeden z nich se nedožil jednoho roku. Pravou matkou je pro Soňu její babička, o té biologické mluví jako o Tony.

"Asi ji začínám nenávidět. Pro to, co udělala. I když jsem Honzíka nikdy neviděla, věděla jsem, že je. Měla jsem ho ráda. Bylo prima vědět, že mám někde bráchu a patříme k sobě. Chtěla jsem ho poznat," dodává smutně.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání