Pátek 1. prosince 2023
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, sněžení -1°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Dva vězni napadli ve Všehrdech dozorce: Policie je obvinila z pokusu o vraždu, jeden z nich je mladistvý

Autor: VaB - 
20. listopadu 2023
18:05

Policie obvinila z pokusu o vraždu dva odsouzené, kteří v sobotu ve věznici Všehrdy na Chomutovsku napadli dozorce. Jeden z obviněných vězňů je mladistvý. Člen Vězeňské služby utrpěl středně vážná zranění. 

Napadený muž skončil se středně vážným zraněním v chomutovské nemocnici, informoval ČTK mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník. O obviněných dvou vězňů informovala mluvčí policie Veronika Hyšplerová. 

„V případě prokázání viny před soudem jednomu z obviněných hrozí trest odnětí svobody až do výše 20 let. U mladistvých osob se tresty snižují na polovinu,“ doplnila Hyšplerová. Vězni byli na místě zadrženi.

Mluvčí Vězeňské služby ČR Markéta Prunerová uvedla, že šlo o mimořádně závažnou událost. Na pokoji, kde se incident stal, se podle informací ČTK nacházeli tři odsouzení, jeden z nich se ale do potyčky nezapojil.

Video  Muže v Kyjích někdo pobodal. Na následky brutálního útoku zemřel.  - Václav Burian
Video se připravuje ...

Hofflinger Petr ( 21. listopadu 2023 09:17 )

Kazimir1 ( 21. listopadu 2023 08:30 )

Tvrdé nucené práce na ně a dálnice by byly hned a na blbosti by ani neměli pomyšlení ... Žádné kachničky a fitka ... 🤔🥷👎🤮

Hofflinger Petr ( 21. listopadu 2023 06:17 )

Pakáž mizerná, muklovská!

beda88 ( 21. listopadu 2023 00:27 )

nuuuuu, Vězni byli na místě zadrženi......., tak jsme měli fakt štěstí. vězeňská svoloč, co si myslí, že jsou na pionýrském táboře, čumí na TV, chodí do posilovny, jí vyváženou stravu, budou napadat dozorce? automaticky 10 let navrch.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud