Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Na doživotí: Šílenec Jiří Dvořák se krutě mstil, zranil policistu a zastřelil úřednici!

 • Autor: VaB - 
  1. 3. 2023
  05:00

  V roce 2021 byl nebezpečný vrah Jiří Dvořák na několik dní jedním z nejhledanějších pachatelů v Česku. Nelítostný šílenec nejprve polil svou exkolegyni z bývalé práce kyselinou sírovou. V pronajatém bytě v pražské Libni pak nastražil výbušninu, která měla zranit nebo zabít jeho bytnou. K újmě nakonec přišel zasahující policista. To nejhorší ale mělo teprve přijít. 

 • 1.Měl spory s každým

  Ačkoliv se první útok u areálu letiště Vodochody odehrál 25. června roku 2021, jeho kořeny sahají několik let dozadu. Plán krvavé pomsty maniaka Jiřího Dvořáka začal vznikat už sedm let nazpět, kdy mu jeho první oběť Michaela K. coby asistentka viceprezidenta pro finance v Aero Vodochody poslala mail kvůli vyúčtování zahraniční cesty. Dvořák se do ženy následně zřejmě zamiloval, byť se nikdy neviděli a společně si vyměnili jedinou zprávu.

  Následně se několikrát potkali, ale prohodili pouze pár slov. Podle Michaely K. nešlo o nic osobního. Následně Dvořáka požádala, aby jí už další maily nepsal. V tom posledním jí vyznal lásku, ale zároveň jí nadával a vyhrožoval. Dvořák byl nejspíš zhrzený, že Michaela neopětovala jeho city.

  V roce 2015 se pak Michaela od kolegyně dozvěděla, že Dvořák snil o budoucnosti s ní. Ještě tentýž rok začal Jiří Dvořák, který v Aero Vodochody pracoval jako konstruktér, vyhrožovat řediteli. Chtěl po něm parkovací kartu s povolením parkovat kdekoliv po areálu. Vše doplnil výhrůžkou, že

  Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

  Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání