Středa 29. března 2023
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt
Zataženo 8°C

Hygienici varují před nebezpečnou hračkou: Panenka může způsobit u mužů neplodnost!

Autor: rc - 
27. ledna 2023
11:29

Na pozoru by se měli mít rodiče! Hygienici varují před nebezpečným výrobkem, který může u mužů způsobit neplodnost. Navíc může vyvolávat ekzémy, alergie a astma. Jedná se o oblíbenou dětskou hračku – panenku.

O nebezpečném výrobku informovali hygienici na sociální síti Twitter a Ministerstvo zdravotnictví na svém oficiálním webu. Panenka pochází původně z Číny a hygiena na výrobek narazila v potravinách ve městě Stráž pod Ralskem. Nicméně není vyloučeno, že se prodává i v dalších obchodech.

„Plastová panenka (typu Barbie), o velikosti cca 22 cm, s různobarevnými vlasy. Panenka je oblečená v různobarevných šatech a je zabalená v barevné skládačce s průhledem. Na přední straně je uvedený text identifikující výrobek (Beauty), další text (Sparkle),“ stojí v popisu.

Na Twitteru hygienici napsali, že se jedná o nebezpečný výrobek, který může negativně ovlivnit mužské reprodukční hormony. Zároveň může vyvolat alergie, astma a ekzém.

Video  Jak pečovat o dětský chrup?  - Videohub
Video se připravuje ...

Jirik-ta ( 27. ledna 2023 12:39 )

Využití ochuzeného uranu
DU je využíván hlavně pro svou vysokou hustotu a snadnou dostupnost v civilní i vojenské oblasti. Mezi civilní aplikace patří ochranné štíty proti kobaltovým zářičům v nemocnicích a vyvažovací zátěže v letadlech a v lodních kýlech. Ve vojenské oblasti slouží poněkud paradoxně jak pro výrobu pancířů tanků, tak pro zvyšování průraznosti střel určených právě k prorážení tankových pancířů. DU využívají podle BBC armády následujících států: USA, Velké Británie, Francie, Ruska, Ukrajiny, Turecka, Israele, Pákistánu, Číny, Saúdské Arábie a Řecka.
Okamžitě poslat všechny zbrojaře s jejich zbraněmi někam. Uzavřít mír, vyhlásit neutralitu a začít dělat něco pořádného. Prezident by měl mít úctu k lidem své země a nedopustit takový bordel.
Podkaliberní střely, tanky atd. - nebezpečné hračky.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání