Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Záhada muže bez identity v Ústí nad Orlicí: Zmatený senior klečel na křižovatce, s nikým nekomunikuje

Pacient bez identity? Orlickoústecká policie pátrá po totožnosti hospitalizovaného muže.
Pacient bez identity? Orlickoústecká policie pátrá po totožnosti hospitalizovaného muže.  (Autor: Policie ČR)
Aktualizováno -
16. září 2022
13:39
Autor: jel, chal - 
15. září 2022
09:03

Kriminalisté z Ústí nad Orlicí pátrají po totožnosti muže, který počátkem září skončil v tamní nemocnici. Předtím se motal v okolí nádraží, byl zjevně dezorientovaný a dokonce klečel v křižovatce, kolemjdoucí proto zavolali strážníky. S lékaři ani policií ale zmatený senior nekomunikuje, navíc u sebe neměl doklady. Neznáte ho?

Vše začalo 4. září u nádraží v Ústí nad Orlicí, kde se po ulici motal zmatený senior. Podle informací TV Nova muž dokonce klečel v křižovatce, a tak kolemjdoucí zavolali městskou policii. Od strážníků si seniora převzali záchranáři, kteří ho převezli do nemocnice. V té je i po dvou týdnech. A nikdo stále nezná jeho totožnost.

Pacient totiž s nikým nekomunikuje. Policisté, zdravotníci ani lidé, se kterými je na pokoji, ze záhadného muže dosud nedokázali dostat jediné slovo. Policisté se proto obrátili na veřejnost s žádostí o pomoc.

„Mohlo by se jednat i o cizince,“ uvedla policejní mluvčí Dita Holečková. Po neznámém muži staršího věku se totiž nikdo neshání. „Pokud muže poznáte, kontaktujte orlickoústecké policisty prostřednictvím linky 158,“ doplnila.

Video  Policisté zjišťují totožnost staršího muže, nekomunikuje  - TV NOVA Official
Video se připravuje ...

Uživatel_5583844 ( 16. září 2022 14:33 )

Ukrajinec, Slovák, Polák dle vzhledu

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání