Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Oblačno, déšť 11°C

Expřítel na úřadě ve Zlíně zastřelil úřednici: Pieta pro Kateřinu (†30)

Autor: VaB - 
29. července 2022
20:32

Ve čtvrtek dopoledne zastřelil na úřadě ve Zlíně muž (29) svou bývalou přítelkyni Kateřinu H. (†30). Důvodem byl zřejmě rozchod a to, že se úřednice od expřítele odstěhovala. V budově krajského úřadu vzniklo pietní místo.

Ke střelbě došlo ve čtvrtek dopoledne ve 14. patře krajského úřadu ve Zlíně. Na místo okamžitě vyjela policie a záchranáři, třicetileté Kateřině H. už ale nedokázali pomoci. Na místě zemřela. Střelec (29), bývalý přítel zastřelené, následně obrátil zbraň proti sobě, ale přežil.

Co bylo přesným důvodem vraždy a následného pokusu o sebevraždu, vyšetřují kriminalisté. Zřejmě za to ale mohl fakt, že už společně netvoří pár. Podle CNN Prima News se od muže žena z Uherskohradišťska odstěhovala.

V budově úřadu vzniklo i pietní místo. Na stolku přikrytým černým přehozem stojí květina a vedle ní fotografie zastřelené úřednice. „Byla to mladá dáma, která patřila k oporám týmu, je to tragická událost,“ uvedl hejtman Radim Holiš (ANO) na adresu zastřelené úřednice.

Muž mezitím stále bojuje o život v nemocnici, kam byl po střelbě a pokusu o sebevraždu převezen. Utrpěl vážná zranění hlavy a mozku a je v ohrožení života. Policisté ho tak nemohou vyslechnout.

Video  Střelba na krajském úřadu ve Zlíně: Muž zastřelil svou bývalou partnerku, ta na místě zemřela  - Blesk: Jan Čada
Video se připravuje ...

piju_Svijany ( 30. července 2022 14:45 )

Bohužel. Hezké, atraktivní ženy, si bohužel vybírají jenom psychopaty, ***y, grázle... Ti normální jsou jenom kamarádi.

lucie13 ( 29. července 2022 23:58 )

Smutné, zbytečná smrt. Soustrast rodině

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání