Sobota 20. srpna 2022
Svátek slaví Bernard, zítra Johana
Oblačno, bouřka 28°C

Milan (16) utekl z dětského domova a jde mu o život! Před nedávnem prodělal operaci srdce

Autor: ČTK - 
30. června 2022
19:27

Policie ČR od 18. června pátrá po šestnáctiletém Milanu Bodišovi, který utekl z dětského domova v Sedlci-Prčici. Chlapec zhruba dva měsíce po operaci srdce, má nařízen klidový režim a pravidelné užívání léků, které u sebe podle policie zřejmě nemá. 

Šestnáctiletý Milan Bodiš z Mělníku utekl z dětského domova v Sedlci-Prčici utekl 18. června. Od té doby jakoby se slehla zem a po Milanovi nikde ani stopy

Chlapec může být ohrožen na životě. Před dvěma měsíci totiž podstoupil operaci srdce. Od lékařů má nakázán klidový režim a užívání léků, která však s sebou Milan nemá.

Neutíkal poprvé 

Nejedná se o jeho první úprk, podobně se z dětského domova vyplížil několikrát. „Policisty byl vždy vypátrán v okolí města Kladna, Mělníku nebo Kralup nad Vltavou. Je tedy možné, že se zde zdržuje i nyní. Může se pohybovat s kamarády, kteří o jeho zdravotním stavu nevědí, a při útěku ho proto kryjí,“ uvedla ve zprávě tisková mluvčí Barbora Schneeweissová. 

Malé tetování na prostředníčku 

Milan je štíhlý, asi 170 cm vysoký, má černé oči a vlasy a pod pravým okem má výraznější pihu. Poznávacím znamením by také mohlo být malé tetování modrého křížku na prostředníčku pravé ruky.

Pokud jste chlapce viděli nebo o něm máte jakékoliv informace, svěřte se policistům na lince 158.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání