Úterý 28. března 2023
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána
Oblačno, sněžení 4°C

Policie pátrá po Martě (51) z Jablonce: Našli její dopis na rozloučenou a peníze na pohřeb!

Policie pátrá po Martě z Jablonce nad Nisou.
Policie pátrá po Martě z Jablonce nad Nisou.  (Autor: Policie ČR)
Autor: rc - 
25. dubna 2022
17:07

Policisté pátrají po Martě Havlíkové z Jablonce nad Nisou. Jednapadesátiletá žena o sobě nedala tři dny vědět. Ze svého domu odešla v pátek 22. dubna odpoledne s tím, že jede za svou kamarádkou do Frýdlantu. Ovšem ta následně řekla, že neměly domluvenou schůzku! Příbuzní uvedli, že pohřešovaná po sobě nechala dopis na rozloučenou a také peníze na pohřeb.

Už třetím dnem nemají příbuzní zprávy o Martě Havlíkové z Jablonce nad Nisou, která odešla ze svého domova 22. dubna mezi 15. a 16. hodinou odpolední. Uvedla, že jede ke své kamarádce do Frýdlantu. Na místo ale nedorazila a její kamarádka navíc posléze uvedla, že spolu nebyly na setkání domluveny. „Poslední informace o jejím pravděpodobném výskytu mají policisté z pátku 22. dubna kolem 18. hodiny v Harrachově. Od té doby v rámci mnoha šetření a prověrek nebyl výskyt pohřešované zaznamenán. Ani ona o sobě nikomu nepodala žádnou zprávu a domů se nevrátila,“ uvedli policisté na webu s tím, že nemohou vyloučit, že je žena v ohrožení života.

Serveru Novinky.cz se podařilo zjistit, že svým blízkým nechala dopis na rozloučenou a zároveň vzkaz s penězi na pohřeb. Údajně se měl najít i mobil, v němž byla zpráva odeslána z neznámého čísla. Stálo tam prý „mám vás ráda“. Novinky uvádí, že zpráva měla být odeslána z okolí Harrachova, Rokytnice, Jizerky a vodní nádrže Souš.

Pohřešovaná žena je střední postavy a měří 170 centimetrů. Má středně dlouhé vlnité hnědé vlasy a ofinu. Nosí dioptrické brýle, které si nechala doma, a má modré oči. „Pravděpodobně měla na sobě bundu, mikinu, kalhoty a na nohou boty pohorky. Jejím oblíbeným vzorem na oblečení je kostka. Veškeré informace k pohřešované ženě sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158. Kontaktovat můžete i přímo policisty z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou na telefonním čísle 974 480 100,“ uzavírají policisté.

VIDEO: Prodavačka v Brně vyhnala z obchodu lupiče, který na ni mířil pistolí.

Video  Prodavačka v Brně vyhnala z obchodu lupiče, který na ni mířil pistolí.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání