Neděle 23. ledna 2022
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
Oblačno, déšť se sněhem 1°C

Dva mladíci se porvali o krásnou studentku: Jeden ze soků skončil pobodaný!

Autor: jel - 
20. listopadu 2021
15:11

Mladá Anam Ausafová z Londýna začala v říjnu studovat na univerzitě ve Warwicku. Pouhých sedm týdnů po začátku studia už její jméno na vysoké škole skloňoval kde kdo. Na kolejích se kvůli ní totiž strhla krvavá mela, kdy se o ni porvali dva nápadníci (18 a 19). Jeden z nich skončil v nemocnici s bodným zraněním.

Dva teenageři zjevně soupeřili o pozornost studentky a došlo mezi nimi k hádce, která vygradovala ve rvačku. Mladší z mužů nakonec vytáhl nůž a bodl svého soka. Devatenáctiletý mladík skončil v nemocnici s vážným zraněním, které ho podle serveru Daily Mail naštěstí neohrožuje na životě.

Policisté, kteří dorazili na místo incidentu pro jistotu z kolejí evakuovali část studentů. „Policisté dorazili na místo a našli devatenáctiletého muže s bodnými ranami. Byl převezen do nemocnice a není v ohrožení života,“ sdělila policie. Dodala, že byl zatčen jeden muž a jedna žena a jsou podezřelí z pokusu o vraždu. Zároveň vyzvali svědky incidentu, aby se jim přihlásili.

Studenti žijící na koleji sdělili serveru, že nevědí, co přesně se stalo, nicméně se kolem incidentu ihned objevily nejrůznější drby. „Slyšeli jsme křik a všude byla krev. V kampusu se šíří spousta fám o tom, o co vlastně šlo,“ řekl jeden ze studentů.

„Jsem naprosto v šoku, Anam s tím nemá nic společného. To všechno ti chlapci,“ prohlásila příbuzná mladé studentky Naz Ausafová.

diskutujici ( 20. listopadu 2021 17:22 )

Brrrr

ondra1974 ( 20. listopadu 2021 16:11 )

Vsude kde se objevi muslim, je problem!!!!

bre-burda ( 20. listopadu 2021 16:10 )

To mám ve skupinách hezčí studentky. Tahle je hezká jako švestka ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání