Drama v Bořanovicích u Prahy: Malé dítě (2) pokousal rodinný pes! Letěl pro něj vrtulník

Autor: DH - 
11. srpna 2021
21:37

Kousek od Prahy se ve středu vpodvečer odehrálo drama. V obci Bořanovice teprve dvouleté dítě pokousal pes. Blesku to potvrdila policejní mluvčí. V péči lékařů se ocitla i matka dítěte.

K dramatickému incidentu došlo v Bořanovicích, které leží v okrese Praha – Východ. Podle dostupných informací tam rodinný pes napadl teprve dvouleté dítě. „Na místě jsme zasahovali a ošetřili dítě s tržnou ránou hlavy,“ uvedla Blesku tisková mluvčí zdravotnické záchranné služby Petra Homolová.

„Proběhl letecký transport do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Dítě bylo při vědomí a ve stabilizovaném stavu,“ potvrdila Blesku Homolová.

Video: V Bořanovicích u Prahy pes pokousal dítě

Video  V Bořanovicích u Prahy pes pokousal dítě  - Blesk: Václav Burian
Video se připravuje ...

V péči lékařů přitom skončila i zdrcená matka malého dítěte. „Na místě se zhroutila a byla převezena sanitkou k lékařskému ošetření. Nešťastnou událostí se zabýváme,“ řekla Blesku policejní mluvčí Lucie Nováková.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání