Sobota 31. říjen 2020
Svátek slaví Štěpánka, zítra Felix
Zataženo, déšť 11°C

Policie šetří drsnou bitku v Kolíně! Školáci se řezali hlava nehlava

Autor: VaB - 
7. října 2020
20:41

Kolínská policie se zabývá videem, na kterém jsou vidět dva školáci. Rvačku natáčeli kamarádi, jeden z nich, v bílém pruhovaném tričku, svůj protějšek svalil na zem a mlátil ho hlava nehlava! 

Video, u kterého se nestačíte divit, koluje po sociálních sítích. Dva mladíci se pravděpodobně nepohodli a rozhodli se to vyřešit pěstním soubojem.

Hubenější mladík v bílém tričku sází tomu druhému jednu ránu pěstí za druhou. Pak ho svalí na zem, rychle se postaví na kolena a začne ho bezhlavě mlátit do oblasti hlavy a obličeje.  

Intenzita ran se postupně zvyšuje. O kousek dál ale celou dobu stálo několik přihlížejících školáků, nikdo však nezasáhl a nesnažil se souboj ukončit, tolik ran do hlavy a obličeje může způsobit vážná zranění. V jednom se ale nakonec hnulo svědomí a přeci jen ke dvojici šel.

Na případ upozornila televize Nova. Co se ale dělo potom, co ke dvojici hoch přišel, nebylo vidět. Případem se ale zabývá i policie. Mluvčí Martina Fejfarová ale uvedla, že vzhledem k věku nebudou sdělovat jakékoliv informace.  

Všichni zúčastnění mají být žáky 6. ZŠ v Kolíně. A navíc nejde o první takový případ. „Opakovaně, už vlastně od první třídy, máme problémy s tím, že se tahle škola k tomu špatně staví,“ uvedla anonymně jedna z maminek. Děti si prý o polední přestávce dělají, co chtějí.

Ředitel 6. ZŠ Kolín ale veškerá nařčení a obvinění odmítá. Šikanu na škole dlouhodobě řeší. „Toto tvrzení považuji za lživé a urážející,“ uvedl pro Novu s tím, že jakékoliv incidenty mimo školu nejsou v její kompetenci.  

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud