Děti nevědí, kde je jejich táta: Hledají Pavla na každém kousku zeměkoule

Děti nevědí, kde je jejich táta Pavel: Zkouší ho vypátrat!  (Autor: Facebook)
Autor: VaB - 
27. května 2020
05:30

Patrik s Rehane hledají svého otce Pavla. Myslí si, že by se mohl nacházet v cizině, možná i v Česku. Neznáte ho?

Katarina se snaží pomoci svým vnoučatům Patrikovi a Rehane. Ti hledají svého otce Pavla Štodera (43). „Přátelé, pomozte nám hledat a sdílejte prosím,“ napsala na facebooku Katarina. 

Priatelia, pomôžte hľadať a zdieľajte prosim. Moje vnučata Patrik a Rehane hľadajú otca. Meno otca: Pavel Štoder Rok...

Zveřejnil(a) Katarina Hastetter dne Sobota 23. května 2020

Otec dvou dětí Pavel naposledy bydlel v Blatné, v okrese Senec na Slovensku. „Může se zdržovat na Slovensku, není ale vyloučené, že je v cizině,“ myslí si Katarina. Podle ní je i možné, že by mohl být na Slovensku. „Na levém předloktí má tetování, hlavu vikinga,“ uvedla dál. 

Pavel Štoder se nachází i v databázi nezvěstných osob HAKA na Slovensku. 

an.manchester ( 30. května 2020 09:36 )

1, foto cerne vousy, 2. Foto rezave vousy...nos odlisny neni tentyz...ci fotka je ok?..

an.manchester ( 30. května 2020 09:23 )

Otazka proc odesel. Mel vubec vztah k detem?nebo se jen vyprasil a rozplodil beztrestne nezajem? Ma vubec vyznam ho hledat? Stoji o vas vubec? Mozna zbouchnul 5 dalsich zen co je pryc. Osobne bych zavedla kastraci. Je li vazny duvod ok lide odchazi a je chyba odsuzovat. Ovsem je li duvod praseni ci alkohol drogy - sterilizaci uzakonit je ok vec. Co s takovym otcem ..kdovi co je to mozna za grazla? Ano Vas otec chapeme. Chce se s Vami vubec videt? Chce to zaplatit detektivni agenture ti ho najdou...na svou pest ho tezko najdete...a co potom?bude jasat?...nebo naopak?..

brano34 ( 27. května 2020 11:57 )

Na sociálních sítích není, nepodniká, není v evidenci nezaměstnaných nebo zaměstnaných...
Čím se živil váš otec? Jaké má ukončené vzdělání? Trestní rejstřík má čistý? Pokud ne, za co byl odsouzen? Jaké má záliby? Kde pracoval? Má pracovní a osobní kontakty v zahraničí? Fotografie je z roku 2010 ? Je rozvedený? Pokud ano, platí alimenty?
Píšete do bulvárního tisku příliš málo informací. Aby jej bylo možno identifikovat a vypátrat, poskytněte více pátracího materiálu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud