Šokující obvinění gynekologa: Je pedofil a oplodnil nezletilou, tvrdí svědci

V této bytovce si měl zvrhlý gynekolog vybírat nezletilá romská děvčata.  (Autor: Reprofoto TV Markíza)
Autor: shp - 
9. dubna 2020
19:31

Nejenom celé Slovensko šokovala kauza gynekologa, na nějž padá podezření, že jde o nechutného pedofila. Stýkat se a zneužívat měl nezletilé dívky a chlapce. Jedno z děvčat, které bylo v jeho péči a je mu teprve 14 let, údajně otěhotnělo. Jak vyplývá z výpovědí jeho údajných obětí a jejich blízkých, úchylný lékař se prý zaměřoval na mladé Romky ze sociálně slabých poměrů.

Policajti nás vyslýchali už před rokem. Už byl obviněný, ale stále chodil na svobodě a smál se nám do tváře. Všude říká, že si to pamatuje,“ uvedla ve výpovědi zaznamenané ve spisu svědkyně z nemocnice, která zná celý příběh a nezdráhala se promluvit s televizí Markíza.

Má prý problémy s alkoholem

Obviněný lékař pracuje v nemocnici v Piešťanech. Místní ředitel údajně o ničem neví. K zneužívání mělo docházet, když gynekolog pracoval v Myjavě. „Jsem z toho doslova šokovaný. Měl problémy, ale jiné. Vím, tedy, myslím si, že byl odsouzen za jízdu pod vlivem alkoholu,“ řekl televizi jeho kolega.

Zneužívány měly být převážně malé 12leté a 13leté dívky. Prý dokonce chodil do jedné nejmenované bytovky, kde si vybíral děvčata mladší 15 let. „Je to pravda,“ prozradila místní obyvatelka. „Ty baby ho samy vyhledávaly, protože jim kupoval mobily, dával jim peníze, prozradila dívka objasněná s případem.

Rozhořčení matky

Psal i mojí sestře, které je 16 let, jestli se za ním nestaví. On ji volal k sobě do ambulance,“ dodala další. Nejhorší na celé kauze je, že gynekolog údajně oplodnil čtrnáctiletou dívku. „By mě zajímalo, jak se moje dcera dostala k takovému lékaři,“ řekla televizi dívčina matka. Když zjistila, co se její dceři stalo, ztropila prý v nemocnici scénu. Případem se zabývá policie...

zkratik ( 9. dubna 2020 23:26 )

před lety jedna cikánka obvinila gynekologa,že jí znásilnil v ordinaci,když nebyla zdr.sestra.Nebyla to pravda,ale doktor neměl svědky.Potřebovala prachy na cestu do jú es ej a vyhrála

liskabystrouska ( 9. dubna 2020 21:04 )

to je zajimave tady se 13 nácky téhož vzevreni mm... r ...casi po koutech denne a nikomu to nevadi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud