Bývalý liberecký radní Roman Šotola zemřel: Nepřežil pád z druhého patra

Roman Šotola  (Autor: ČTK/Petrášek Radek)
Autor: sla, chal - 
3. dubna 2020
21:17

Liberečtí kriminalisté prošetřují smrt bývalého radního Romana Šotoly, který zemřel ve čtvrtek večer v obci Dlouhý Most na Liberecku. Šotola vypadl z okna ve druhém patře.

Do Dlouhého Mostu ve čtvrtek večer letěl záchranářský vrtulník, bohužel zbytečně. Zranění muže, který vypadl ze střešního okna v druhém patře domu, kde poslední dobu žil, byla totiž neslučitelná se životem.

Podle informací MF DNES šlo o bývalého radního Liberce Romana Šotolu. Případem se zabývá policie. „Vše je zatím předmětem vyšetřování. Byla nařízena soudní pitva,“ informoval policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

„Stál jsem zrovna u auta před garáží a zahlédl, jak se něco mihlo a padalo dolů. V první moment to vypadalo jako pes, neozval se totiž ani výkřik. Pak mi došlo, že je to tělo. Spadl tak nešťastně, že se trefil hlavou přímo na betonový kryt kanálu, všude okolo byla tráva,“ popsal MF DNES muž žijící v sousedství.

Svědci deníku řekli, že byl Šotola při pádu nahý a špinavý. V květnu roku 2019 dostal bývalý radní za ČSSD podmínečný trest odnětí svobody na rok a půl za podovody.

Schlafenberg ( 3. dubna 2020 23:11 )

Chlast to je prevít. Takovej Havel by mohl vyprávět.

offline ( 3. dubna 2020 22:28 )

Nahý a špinavý - zřejmě tím chtěl pachatel něco naznačit... nahá pr del a ve sr ačkách...

fortun ( 3. dubna 2020 22:02 )

Měl problémy se zákonem, které souvisely s neplacením dluhů. Kvůli neúčasti u soudu se objevil i v databázi hledaných osob.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud