Mladá Češka překročila rakouskou hranici kvůli milenci: Zadrželi ji „pohraničníci“!

Autor: VaB - 
25. března 2020
10:37

Rande se svým milovaným se ženě (24) z jižních Čech moc nevyplatilo. Překročila totiž uzavřené hranice s Rakouskem. Na cestě zpět ji ale dopadli vojáci. Později porušila i nařízenou karanténu a to ji nejspíš přijde pořádně draho. Pokuta může činit až 20 tisíc korun!

Mladá žena (24) se minulý týden rozhodla, že půjde do Rakouska za svým milovaným. Ten bydlel jen kousek od státních hranic v Českých Velenicích. Rozhodla se tak ve středu přes uzavřené hranice přejít. To se jí zprvu povedlo bez povšimnutí. O případu informovala jihočeská policie.

Když se vracela zpět, dopadlo to pro ni špatně. Na hranicích ji totiž lapila armáda a přivolala policii. „Slečna jim sdělila, že byla na návštěvě u svého přítele za hranicemi. Že tím sobě i sloužícím policistům a vojákům přidělá mnoho práce a vystavuje sebe i je riziku onemocnění, už nedomyslela. Policisté tak ihned zalarmovali lékaře, který rozhodl o její 14denní karanténě,“ vylíčila následující události policejní mluvčí Lenka Krausová.

Nedala si říct

Příběh tím ale nekončí, mladá žena si z nařízené karantény nic nedělala. Policisté ji totiž později přistihli za volantem automobilu. „Z obláčku lásky se snad probere u správního řízení, kde jí za její lehkovážnost hrozí pokuta ve výši až 20 000 korun,“ uvedla Krausová. Opět se tak potvrdilo, že přísná nařízení Vlády ČR se nevyplatí brát na lehkou váhu. 

kukuku ( 25. března 2020 15:14 )

A při nabídce služeb veřejnosti bez pokuty ?

Michal Michal ( 25. března 2020 11:30 )

***ka má radost a hlavička starost

poky-f ( 25. března 2020 11:20 )

Jo.....pendlerka s rozkrokem !

mislivec ( 25. března 2020 10:42 )

Jestli to bylo soukromí tak jednoznačně na pokutu. Možná to ale je pendlerka...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud