Neměl roušku na ulici, při zásahu kousl pardubickou strážnici do nohy: Vyfasoval mastnou pokutu!

Autor: jžk - 
23. března 2020
17:23

Městská policie Pardubice se v pátek v odpoledních hodinách musela vypořádat s agresivním mužem bez roušky, který byl zjevně opilý. Roušku si ani po vyzvání nasadit nechtěl, při zadržení začal strážníky kousat.

Na motajícího se muže bez roušky v ulici Na Drážce upozornili svědci Městskou policii. Než tamní hlídka přijela, muž si ji stačil ještě nandat na ústa, jen aby ji následně mohl provokativně sundat před strážníky. Nereagoval na opakované výzvy k nasazení a chtěl z místa odejít.

Když se jej snažila policie zadržet, bránil se a odmítal si nechat nasadit pouta. Dokonce v záchvatu zuřivosti začal kousat, přičemž se mu podařilo hryznout jednu ze zasahujících strážnic do nohy!

 

Pomohl až příjezd další hlídky, kdy byl muž spoután a převezen na záchytku, kde mu naměřili 1,63 promile. „Po vystřízlivění mu za neuposlechnutí výzvy byla uložena pokuta ve výši deset tisíc korun,“ uvedli na stránkách Městské policie Pardubice. To je nejvyšší částka, jakou lze za neuposlechnutí výzvy policejního úředníka udělit.

Pardubická policie musela zasahovat ještě u jednoho případu, kdy byl zásadně porušen volný pohyb osob. V sobotu večer na zdejším letišti přistálo letadlo Ruslan, které přepravovalo z Číny dodávku roušek a ochranných pomůcek. I přes veškerá vládní opatření se u plotu letiště sešlo odhadem na tři sta zvědavců, mezi nimiž byly i rodiny s malými dětmi.

Schlafenberg ( 24. března 2020 13:09 )

Měli by ho zavřít s Pospíšilem a mladým Stropnickým do jedný cely.

blecktajp ( 23. března 2020 23:05 )

Takovymu smejdovi upravit usmev o dlazebni kostky.

hadraplan ( 23. března 2020 20:29 )

a gumoléčbu jako bonus

xxxx666 ( 23. března 2020 20:18 )

Vyfasoval 10000 proboha co je na tom mastnýho???Měl dostat 100000 aby si dal příště pozor a ani na to nemyslel.

Peter Peter. ( 23. března 2020 18:52 )

Není to jeden ztech Pardubickych dobytku bezdaku od plesatyho Blbejra debilka youtubera co si honí geo na yt kanálů jinak Městské policií pevný zdraví jste hrdinové.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud