Středa 29. března 2023
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt
Oblačno, sněžení 4°C

Neměl roušku na ulici, při zásahu kousl pardubickou strážnici do nohy: Vyfasoval mastnou pokutu!

Autor: jžk - 
23. března 2020
17:23

Městská policie Pardubice se v pátek v odpoledních hodinách musela vypořádat s agresivním mužem bez roušky, který byl zjevně opilý. Roušku si ani po vyzvání nasadit nechtěl, při zadržení začal strážníky kousat.

Na motajícího se muže bez roušky v ulici Na Drážce upozornili svědci Městskou policii. Než tamní hlídka přijela, muž si ji stačil ještě nandat na ústa, jen aby ji následně mohl provokativně sundat před strážníky. Nereagoval na opakované výzvy k nasazení a chtěl z místa odejít.

Když se jej snažila policie zadržet, bránil se a odmítal si nechat nasadit pouta. Dokonce v záchvatu zuřivosti začal kousat, přičemž se mu podařilo hryznout jednu ze zasahujících strážnic do nohy!

 

Pomohl až příjezd další hlídky, kdy byl muž spoután a převezen na záchytku, kde mu naměřili 1,63 promile. „Po vystřízlivění mu za neuposlechnutí výzvy byla uložena pokuta ve výši deset tisíc korun,“ uvedli na stránkách Městské policie Pardubice. To je nejvyšší částka, jakou lze za neuposlechnutí výzvy policejního úředníka udělit.

Pardubická policie musela zasahovat ještě u jednoho případu, kdy byl zásadně porušen volný pohyb osob. V sobotu večer na zdejším letišti přistálo letadlo Ruslan, které přepravovalo z Číny dodávku roušek a ochranných pomůcek. I přes veškerá vládní opatření se u plotu letiště sešlo odhadem na tři sta zvědavců, mezi nimiž byly i rodiny s malými dětmi.

iFender ( 23. března 2020 17:42 )

Podivejte se co ten ozrala ma za nehty.Nejsem zrovna fajnovej,ale co je moc to je moc syrecky from Holomoc! Naordinoval bych mu takove hygienicke navyky,ze by na ne dokonce zivota neza­pomel­.Mudr­.Grünw­ald

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání