Maso na „novoroční“ turecký kebab do Prahy nedojelo: Zabavili ho celníci!

Autor: čad - 
24. prosince 2019
10:25

 Nesnesitelný, pronikavý zápach zaskočil o uplynulém víkendu hlídku cizinecké policie při kontrole rakouské dodávky Citroën Jumper na 153. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu.

„Řidič vozidla i jeho spolujezdec byli z Turecka a policisté vzhledem k podezření na porušení hygienických a veterinárních předpisů si na pomoc přivolali hlídku celníků,“ uvedl mluvčí jihlavské celní správy Richard Zeman.

Když celníci otevřeli zadní dveře dodávky, čekalo je překvapení. V nákladovém prostoru dodávky při teplotě 9 stupňů nad nulou viselo 25 kusů zapáchajících jatečně upravených těl jehňat, jedna stažená ovce a jedna koza.

„Maso o hmotnosti 520 kilogramů bylo neznámého původu, bez razítka zdravotní nezávadnosti a dokladů o jeho nabytí,“ potvrdil mluvčí celníků. Muži zákona tak patrně v Praze, kam údajně z Brna dodávka směřovala, zachránili desítky potenciálních konzumentů od žaludečních potíží z tradičního „novoročního“ tureckého kebabu.

Veterinární lékař na místě maso znehodnotil modrou barvou a zajistil jeho likvidaci.

iFender ( 24. prosince 2019 19:23 )

Barbar ma jiny imunitni system,je vice odolny proti virum a ruznym bakteriim.Videl jsem dokument z Indie kde poulicni kuchyne nabizely jidlo jiz hotove bylo vystavene stovky much a prodejce obcas vejirem mouchy jako by odehnal a to vse se vesele kupovalo a jedlo.Nasinec by to tezce odstonal,hruza!!!

senneli ( 24. prosince 2019 14:28 )

𝓌𝓌𝓌.𝐵𝒶𝒹𝑜𝑜.𝓇𝑒𝒹 - Toto je místo, kde se dívky snaží upoutat pozornost mužů

Schlafenberg ( 24. prosince 2019 12:59 )

Stačí jen pozřít, posadit se na mísu a chvíli počkat.

Bystrozraky1 ( 24. prosince 2019 11:12 )

Měli je pustit a dohlídnout na to aby to sežrali v mešitách.

pitkin01 ( 24. prosince 2019 10:57 )

Masíčko uleželé,bude lehce stra­vitel­né.Tr­ávením proběhne za 10minut po pozření

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud