Policie pátrá po Ludvíkovi: Vybral peníze, rozloučil se s rodinou a zmizel!

Policie marně pátrá po Ludvíkovi M. (48): Před zmizením vybral peníze a rozloučil se s rodinou! Poslední stopa končí na Slovensku.
Autor: rc - 
5. listopadu 2019
15:24

Od jara policie pátrá po Ludvíku Machovi (48) z Javorníku. Ten zničehonic zmizel beze stopy koncem května. Strážci zákona naposledy zachytili jeho stopu v Žilině na Slovensku. Ovšem od té doby o něm nejsou žádné zprávy a policisté se nemají čeho chytit…

Ludvík Mach se dlouhodobě potýkal s finančními problémy. Zpřetrhal vztahy se svými dětmi i se svou exmanželkou a kvůli tíživé finanční situaci si nemohl dovolit bydlení. Nějaký čas proto bydlel u svého strýce v Javorníku. „Posledních několik měsíců tento muž bydlel v obci Javorník u Velké nad Veličkou u svého strýce a u tety, kteří mu poskytli bydlení,“ řekl v pořadu Na stopě Petr Zámečník mluvčí policie s tím, že podle zaměstnavatele byl spolehlivý pracovník, který u firmy pracoval několik let.

„Co se týká požívání alkoholických nápojů, tak podle slov tety a strýce, u kterých bydlel, tak s tím žádné větší problémy neměl. Když si chtěl dát nějaké pivko, jak se říká na obci, tak zašel s kamarády třeba na fotbal,“ dodal Zámečník.

V květnu si však podle informací ČT vzal volno a pomalu plánoval svou cestu za hranice. Koncem května se rozloučil se svou rodinou a vybral velkou částku účtu a odjel. Rodina se ho pokoušela kontaktovat, ale marně. Jeho mobil byl nedostupný, a tak se proto příbuzní rozhodli kontaktovat policii. Ta jeho stopu zachytila na Slovensku. „Zatím je to stopa poslední. Zjistili jsme, že se váže ke slovenskému městu Žilina, kde se měl ubytovat v místním hotelu jménem Boss,“ uvedl Zámečník. Od té doby však nemají o muži informace.

Monikay ( 6. listopadu 2019 12:16 )

asi se tu velkou finanční částku rozhodl investovat jinde a jinak.

pfoto1 ( 5. listopadu 2019 16:05 )

Přestože se potýkal s finančními problémy, tak vybral velkou částku z účtu. Tak takové problémy bych chtěl někdy mít...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud