Táta nechal koupat dcerku (†10) ve vířivce: Nasálo ji filtrační zařízení

Autor: yks - 
17. října 2019
05:22

Koupel v hotelové vířivce dovolil otec své dceři, se kterou byl v Dubaji. Když se holčička dlouho neozývala, šel se podívat, co se děje. Ke své hrůze našel holčičku utopenou.

Teprve desetiletá dívka se utopila poté, co jí otec dovolil, aby se vykoupala ve vířivé vaně. Jaké nebezpečí by jí taky mohlo hrozit v 90 centimetrů hluboké jacuzzi? říkal si možná. Jenže holčička se přestala ozývat. Když přišel k vířivce, našel u dna zachycené tělo svého mrtvého dítěte. O neštěstí informoval server Gulf News.

Otec nečekal skryté nebezpečí 

K neštěstí došlo v diplomatické čtvrti Bar Dubaj a jeho obětí se stala malá Evropanka. Víc o identitě oběti odmítla místní policie, jmenovitě plukovník Ahmad Humaid Al Marri, ředitel kriminálního vyšetřování dubajské policie, prozradit. 

Policie zjistila, že do filtrace jacuzzi se zamotaly dívčiny hlasy a to ji uvěznilo pod hladinou. Vadná konstrukce způsobila, že horké části zařízení vytvářely ve vaně proudění, které usnadňovalo nasátí vlasů.

Pozor na šperky a končetiny!

Plukovník Al Marri také upozornil, že děti by měly být vždy varovány, ať se drží dál od odtoku s tím, že mohou snadno nasát dlouhé vlasy, šperky, a dokonce i jejich končetiny, což způsobí jejich zachycení ve filtraci nebo v trubkách. Policista také zdůraznil, že dospělí by u vody neměli nikdy nechávat děti bez dozoru.

 

 

tarzanzroduopic ( 17. října 2019 10:43 )

Strašné... A 10-tiletá holka je už dostatočne velká na to, aby jí hlídal táta ve vaně, nemyslíte? Jinak jednou jsem byl v jedné vířivce a ta měla hodně silný odtok filtrace naspodu a navíc v ní chyběla ochranná krytka! člověk se v ní natáhne, skloní hlavu a vlasy to vtáhnout klidně může, lidi by si na tohle měli dávat hodně, hodně velký pozor

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud