Experti roku: „Řidič“ (17) předvedl přestupek a prohodil se s otcem přímo před kamerou

Experti roku: „Řidič“ (17) předvedl přestupek a prohodil se s otcem přímo před kamerou
Autor: dce - 
15. 6. 2019
19:12

Zábavný úlovek se podařil městských strážníkům v Pardubicích. Teprve 17letý mladík zde provedl dopravní přestupek a pak se přímo před zraky - a kamerou - v policejním autě prohodil se svým otcem. Navíc si oba vymýšleli historky o zdravotních indispozicích.

Městští strážníci si neposlušného řidiče všimli na křižovatce, kde ve směru od Masarykova náměstí k nákupnímu centru odbočil mimo přikázaný směr jízdy. Místo malé pokuty nebo upozornění ale řidiče a dokonce i spolujezdce čeká přísnější postih. Řidič, kterým se ukázal být teprve 17letý mladík, zastavil na vjezdu do garáží a okamžitě i se spolujezdcem začal vystupovat.

Záměr byl ihned jasný - chtěl se prohodit se svým otcem, který mu v autě sekundoval. „S čím nepočítali, byly kamery ve vozidle,“ popsali závažnou vadu plánu povedené dvojice městští policisté.

„A údajný důvod takového počínání? Prý akutní zdravotní nouze otce, kterého syn vezl pro léky. Co je ovšem zvláštní, že akutní zdravotní nouze otce přešla ve chvíli, kdy před naší hlídkou střídal syna za volantem a zcela odezněla ve chvíli, kdy mu náš strážník nabídl přivolání záchranné služby,“ dodali strážníci. Dvojici expertů teď čeká postih z rukou státní policie, která celou věc šetří.

online ( 15. června 2019 20:57 )

Správně se označili značkou vozu.

Martin Lapek ( 15. června 2019 19:58 )

Idioti měsíce...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud